BARTIN YENİ BİR HUKUK BÜROSU DAHA KAZANDI

Özsoy Hukuk Bürosu hizmete açıldı

BARTIN YENİ BİR HUKUK BÜROSU DAHA KAZANDI Güncel

 

Nurdan Eroğlu

Avukat Tayfun Özsoy ve Avukat Münevver Ulusoy’a ait Özsoy Hukuk Bürosu, dualarla hizmete açıldı. Yukarıçarşı’daki Yemen Kahvesi karşısına açılan Özsoy Hukuk Bürosunun açılışını Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Barosu Başkanı Ferhat Parlatır ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Çetin birlikte gerçekleştirdi.

Avukat Tayfun Özsoy ve Avukat Münevver Ulusoy’a ait Özsoy Hukuk Bürosu, dün düzenlenen törenle hizmete açıldı. Yukarıçarşı’daki Yemen Kahvesi karşısına açılan Özsoy Hukuk Bürosunun açılışına Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Barosu Başkanı Ferhat Parlatır ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Çetin, avukatlar ve vatandaşlarla katıldı. Dualarla hizmete giren bürosunun açılışında konulan Baro Başkanı Parlatır, meslektaşları Tayfun Özsoy ve Münevver Ulusoy’a bol kazançlar  ve adaletin tesisinde başarılı çalışmalara imza atmalarını diledi.

PARLATIR: “HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ GÖZETECEKLERİNE İNANCIM TAMDIR”

Meslektaşlarından hukukun üstünlüğünü ve insan haklarını gözeterek çalışmalarını isteyen Parlatır, “Değerli Meslektaşların Tayfun Özsoy ve Münevver Ulusoy’un açtığı bu hukuk bürosunun önce ilimize sonra kendilerine hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazançlar getirmesini diliyorum. Avukatlar, adaletin tesisinde hakim ve savcılar kadar önemli yer tutmaktadır. Bunun için meslektaşlarımın adaletin tesisinde başarılı çalışmalara imza atmalarını temenni ediyorum. Çalışmalarında her zaman hukukun üstünlüğünü ve insan haklarını gözeteceklerine olan inancım tamdır. Kendilerine şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Tayfun Özsoy ve Münevver Ulusoy’a açılışta Bereket Duası tablosu hediye eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ise  kendilerine bol kazançlar ve çalışmalarında başarılar diledi. Açılış sonrasında davetliler sohbet ederken ikramda da bulunuldu.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam