SERPİL VE METEHAN ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Bartın Bartın olalı böyle nikah kokteyli görmedi

SERPİL VE METEHAN ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ Güncel

Nihal Çınçın

Bartın'ın köklü ailelerinden Sueda ve  Merhum Teoman Öztamur'un oğulları Metehan Öztamur hayatını Pakize ve Zeki Çamkır'ın kızı Serpil Çamkır'la birleştirdi. Parthenios Restoran'da düzenlenen nikah töreninde genç çiftin nikâhını Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın kıydı. Nikah işleminin gerçekleşmesinin ardından çifti konuklar coşkuyla alkışladı. Nikah sonrasında ise birbirinden şık ve seçkin davetliler için kokteyl düzenlendi. 


PARTHENİOS'DA MUTLU SON
Nikah kokteyline  ise Onceventdesing Organizasyon damgasını vurdu. Onceventdesing Organizasyon, mekan düzenlemesi, ışıklandırma, çadır  ve ses sistemiyle harikalar yaratırken Bartın Bartın olalı böyle nikah kokteyli ve eğlence görmedi.  Bartın'ın köklü ailelerinden Sueda ve Teoman Öztamur'un oğulları Metehan Öztamur hayatını Pakize ve Zeki Çamkır'ın kızı Serpil Çamkır'la birleştirdi. Duygu dolu anların yaşandığı  nikah kokyeylinde çiftimizin ailelerinin mutlulukları gözlerinden okundu. Parthenios Restoran'da düzenlenen nikah törenine Bartın'ın birbirinden şık ve seçkin aileleri ve isimleri katılırken davetliler şıklık ve zarafetleriyle göz kamaştırdılar.  Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın'ın da katıldığı törende genç çiftin nikahını Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın kıydı. Çifttin şahitliğini ise Gürsu Samancıoğlu ve Elif Kaymakcı yaptı. Genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Akın, aynı zamanda çifte evliliklerinin bir ömür boyu sürmesi dileğiyle tek taş şilt hediye etti. 
ONCEVENTDESİNG 
ORGANİZASYON DAMGASINI VURDU
Nikah sonrasında  davetliler için kokteyl düzenlendi. Nikaha ve kokteyle Onceventdesing Organizasyon damgasını vurdu. Onceventdesing Organizasyon, mekan düzenlemesi, ışıklandırma, çadır ve ses sistemiyle adeta harikalar yarattı. Profesyonel ekibiyle nikah kokteyli organizasyonuna damadın ablası Önce Bahar Öztamur İnkaya,  Onceventdesing Organizasyon imzasını attı. Profesyonel ekibin yer aldığı organizasyonda sonbahar teması işlendi.  Özellikle ışıklandırma ortama açık hava gece kulübü hissi verdi. İlerleyen saatlerde düğüne dönüşen organizasyonda davetliler geç saatlere kadar eğlenirken Bartın Bartın olalı böyle nikah ve eğlence görmedi. Biz de Bartın Hergün Gazetesi olarak Serpil ve Metehan çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam