DİRİM’DEN ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

“Milletimiz, Atatürk’ü sonsuza kadar yaşatacaktır”

DİRİM’DEN ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI Güncel

 

Muhammet Civan

Bartın Valisi Nusret Dirim, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. Yılı dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı. Dirim mesajında,  “Milletimiz, Atatürk’ü ve en büyük eseri olan Cumhuriyetimizi yeni eserlerle yücelterek sonsuza kadar yaşatacaktır” dedi.

Bartın Valisi Nusret Dirim, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. Yılı dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı. Dirim mesajında,  “ Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 79. yılında şükran ve saygıyla yad ediyoruz. Askeri yetenekleri ve devlet adamlığı vasıfları ile çağının en önemli liderlerinden
olan Atatürk, tarihe, insanlığa ve mazlum milletlere örnek olmuş bir önderdir. Milletimiz, Atatürk’ü ve en büyük eseri Cumhuriyet’i anlamak ve Cumhuriyetimizin ve demokrasinin değerlerini her şartta korumak, düşüncesini özümsemek, açtığı yolda ilerleyerek, gösterdiği hedefe ulaşmak için çaba gösterecek, Cumhuriyetimizi yeni eserlerle yücelterek sonsuza kadar yaşatacaktır. Bu durum tarihten gelen sorumluluğumuz ve gelecek nesillere karşı en büyük ödevimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 79. yılında, Cumhuriyetimizin kurucusu büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyorum. Ruhu şad olsun” dedi.
 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam