OKTAY’DAN BARTINLILARA DESTEK ÇAĞRISI

“Hiçbir şey için geç değil”

OKTAY’DAN BARTINLILARA DESTEK ÇAĞRISI

Nurdan Eroğlu

Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay,  tüm kentin Bartınspor’a destek çıkması gerektiğini ifade ederek “Tüm kentin Bartınspor'a destek olması lazım. Bugünleri aramayalım. Hiçbir şey için geç değil. Bu yüzden hemen şimdi, şu an Bartınspor'a herkesi destek olmaya çağırıyoruz” dedi.

Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay,  tüm kentin Bartınspor’a destek çıkması gerektiğini söyledi.  "Hiçbir şey için değil" diyen Oktay, Bartınlılardan destek istedi. Bartınspor sevdalılarına seslenen Oktay, "Değerli Bartınspor sevdalıları, Bartın'ın en yüksek markası Bartınspor'dur. Bartınspor'un başarısı için teknik kadromuz ve oyuncularımız sahada, başkan ve yönetim kurulu üyelerimiz de saha dışında mücadele vermektedir. Kulüp Başkanımız Sayın Mehmet Bulut, günlerdir kamuoyuna çağrılar yapmaktadır. Bu çağrılarımıza cevap veren herkese öncelikle teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca sezon başından beri bu takıma hem maddi, hem de manevi katkı sağlayanlara kalbi duygularımızla şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

“TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK”

Bu yıl belki de son 17 yılın en iyi kadrosunun kurulduğunu kaydeden Mustafa Ahmet Oktay şöyle devam etti:

“Bu yıl belki de son 17 yılın en iyi kadrosunu kurduk. Bartınspor'un her zaman tek hedefi olur, o da Şampiyonluktur. Şampiyonluktan başka bir düşüncemiz yoktur. Başta Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız ve Milletvekillerimiz ile birlikte Kulüp Başkanımız Mehmet Bulut ve yönetim kurulu üyeleri olarak bu takımın en üst seviyelere gelmesi adına çalışmalar yaptık. Planlamalar ortaya koyduk. Bu planlamalar doğrultusunda da hareket etmeye devam ediyoruz.

“BARTINSPOR'A HERKESİ DESTEK OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ”         

Ancak bu iş sadece yönetim kurulunun gayreti ile olmuyor. Tüm kentin Bartınspor'a destek olması lazım. Bugünleri aramayalım. Hiçbir şey için geç değil. Gelin hep birlikte bu takıma sahip çıkalım. Bugün elini taşın altına koymayanlar yarın ellerini taşın altına koyacak Bartınspor bulamayabilirler. Kişiler gelip geçicidir. Bizler bugün varız yarın yokuz. Ama Bartınspor hep olacaktır. Bu yüzden hemen şimdi, şu an Bartınspor'a herkesi destek olmaya çağırıyoruz."

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam