BULUT, ANKARA TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ

“Şampiyonluk ışığı sönmesin”

 BULUT, ANKARA TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ Spor

 

Haber merkezi

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay ile birlikte Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Kulübe ek maddi kaynaklarının oluşturulması gerektiğini  ifade eden Bulut, “Bu yıl farklı bir Bartınspor izliyoruz. Oynadığı futbol şampiyonluk için ışık veriyor. Bu ışığında sönmemesi için maddi kaynak oluşturulması gerekiyor” dedi.

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay ile birlikte Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulundu. TBMM’de AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya ile Bartınspor’un geleceği ile ilgili istişareler yapıldığını ifade eden Bulut, ziyaretlerin olumlu geçtiğini söyledi. Bulut, ziyaretlerle ilgili “Bu yıl Bartınspor’un 3. Lige çıkabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Futbolcu kardeşlerimiz saha içinde mücadelelerini verirken, bizde yönetim kurulu üyelerimizle saha dışında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle bu yıl farklı ve daha iyi bir Bartınspor izliyoruz. Sahada gösterdiği mücadelesi ve oynadığı futbol şampiyonluk için ışık veriyor. Ve bu ışığın kesilmemesi için çalışmalarımızı hummalı bir şekilde aralıksız sürdürüyoruz. Bu ışığın sönmemesi için maddi kaynak oluşturulması gerekiyor. Bu kapsamda ilgili ziyaretlerimizi ve çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi.

“HERKESİN BARTINSPOR’A SAHİP ÇIKMASINI İSTİYORUZ”

Sürekli şehrin önde gelen isimleriyle istişareler yaptıklarını kaydeden Bulut şöyle devam etti:

“Sürekli şehrin önde gelen isimleriyle istişareler içiresindeyiz. Hep birlikte Bartınspor’u hareketlendirmeye çalışıyoruz. Sadece Bartınspor’un başarısı için çalışmıyoruz, Bartın’ın geleceği içinde çabalıyoruz. Futbol takımları şehrin markasıdır, yüzüdür. Bartınspor da şehrin bir markasıdır. Bartın’ın yüzü olan Bartınspor’u ne kadar iyi yerlere getirirsek eğer Bartın da o kadar kazanacaktır. Bu yüzden Bartın’da yaşayan, Bartın’dan yemek yiyen herkesin Bartınspor’a sahip çıkmasını istiyoruz. Bu kapsamda kulübe ek maddi kaynak oluşturulması ve bulunulması için milletvekillerimizi Ankara’da ziyaret ettik ve istişarelerde bulunduk.

“TUNÇ, SPOR TOTO’DAN KULÜBÜMÜZE KAYNAK OLUŞTURDU”

Ziyaretlerimizde takımın durumu, giderleri, harcamaları gibi bir çok konuda detaylı bilgi verdik. Özellikle maddi kaynak noktasında bilgi alışverişi yaptık. Yani Ankara ziyaretlerimiz olumlu geçti. TBMM’de AK Parti Bartın Milletvekilimiz Yılmaz Tunç’la görüşmemizde maddi kaynak noktasında önemli bir adım atıldı. Sayın Yılmaz Tunç Spor Toto Genel Müdürlüğü’nden kulübümüze kaynak oluşturdu. Bu kaynağın sağlamasında büyük emeği olan milletvekilimize çok teşekkür ediyoruz.

“ANKARA ZİYARETLERİMİZ ÇOK OLUMLU GEÇTİ”

Daha önce de bu tür kaynak destekleri olmuştu, bundan sonrada olacağına inanıyoruz. Yine her zaman takımımızın yanında olan desteklerini esirgemeyen CHP Bartın Milletvekilimiz Rıza Yalçınkaya ile de görüştük. Milletvekilimizin Zonguldak’ta ki programı dolayısıyla bu seferki ziyaretimiz biraz kısa sürdü. Fakat ileri ki günlerde vekilimizi ziyaret edeceğiz. Her zaman Bartınspor’a desteğini esirgemeyen vekilimiz bundan sonrada Bartınspor’un yanında olacağını belirtti. Yani Ankara ziyaretlerimiz çok olumlu geçti. Her iki vekilimizin ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam