MİNİKLER SORDU BAŞKAN CEVAPLADI

MİNİKLER SORDU BAŞKAN CEVAPLADI

MİNİKLER SORDU BAŞKAN CEVAPLADI Güncel

 

Haber merkezi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kurum ve okul ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Cemal Akın son olarak Bartın Ağdacı İlkokulu’nu ziyaret ederek minik öğrencilerin ve idarecilerin talep ve önerilerini dinledi.

             İlk olarak okul müdürü Engin Köstekçi'yi ile bir süre sohbet eden Başkan Cemal Akın daha sonra 3/A sınıfı öğrencisi ve sınıf başkanı Mustafa Eren Tursun'un daveti üzerine 3/A Sınıfı ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi. Daha sonra diğer sınıfları da gezen Başkan Cemal Akın Demokrasi ve Seçim Haftası münasebetiyle toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte öğrenciler tarafından yöneltilen soruları cevapladı.

            Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın” Bizler Belediye olarak halkımızın hizmetindeyiz. Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle halkımızla bir araya geliyor, sorunları ve çözümlerini konuşuyoruz. Bugünde Bartın Ağdacı İlkokulu’nu ziyaret ederek minik öğrencilerimizin taleplerini dinleme imkânı bulduk. Öğrencilerimizin eğitim hayatlarını rahatça sürdürebilmelerini istiyor ve bunun niçin ne gerekiyorsa yapmaya gayret ediyoruz.  “ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam