BARFED’DEN ULUSLU BEYOĞLU KAYMAKAMINA ZİYARET

BARFED’DEN ULUSLU BEYOĞLU KAYMAKAMINA ZİYARET

BARFED’DEN ULUSLU BEYOĞLU KAYMAKAMINA ZİYARET Güncel

BARFED’DEN ULUSLU BEYOĞLU KAYMAKAMINA ZİYARET

BARFED Dernekler Federasyonu temsilcileri Uluslu Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü’yü makamında ziyaret ettiler.

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanvekili Sabri Avcı, BARFED Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ve İstiklal Caddesi'nde bulunan Hüseyin Ağa Camii müezzini Kumlucalı Cengiz Bayraktar Son kararnameyle Sinop Vali Yardımcılığından Beyoğlu Kaymakamlığına atanan Bartın Uluslu Kaymakam Savaş Ünlü'yü ziyaret ettiler.

"HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanvekili Sabri Avcı ziyarete ilişkin açıklamasında “Hemşehrimiz sayın Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü'nün yeni görev yerine atanmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyduk.” dedi.

İstanbul'daki tüm Bartınlılara ulaşmayı hedeflediklerini anlatan Avcı, "BARFED olarak tüm hemşehrilerimizin destekçisiyiz. Kaymakamımıza hem desteklerimizi hem de BARFED çalışmalarımızı ilettik. İstanbul'un neresinde bir hemşehrimiz varsa arayıp bulacağız. Sadece İstanbul'daki değil tüm hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaymakam Ünlü’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanvekili Sabri Avcı ve temsilcilerine teşekkür etti.

KAYMAKAM SAVAŞ ÜNLÜ KİMDİR?

04.03.1976 yılında Bartın’ın Ulus ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini Ulus’ta tamamladı. 1992’de girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden 1996’da mezun oldu.

Askerlik görevini yaptıktan sonra 1999 yılı başında Bartın Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliğine getirildi. Kütahya/Altıntaş ve Denizli/ Çardak Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunan Savaş ÜNLÜ, Ekim 2000’de İçişleri Bakanlığı tarafından yüksek lisans yapmak üzere İngiltere’ye gönderildi. Exeter Üniversitesinde Kamu Yönetimi ve Kamu Politikaları yüksek lisansını, Ekim 2001’de "Türkiye-AB ilişkilerinde Kıbrıs Faktörü, Kıbrıs sorunun ve bu Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nin AB’ye tam üyelik başvurusunun olası sonuçları ve bu sonuçların Türkiye-AB ilişkilerinin geleceği üzerine etkilerine ilişkin olası senaryolar" konulu tezi ile tamamladı.

Şubat 2002’de 86. Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarı derecesiyle bitiren Savaş ÜNLÜ, Afyon/Çobanlar Kaymakamlığı görevine atandı. Daha sonra Eylül 2002’de Ömerli Kaymakamlığı görevine atandı. 11.10.2004-10.10.2007 tarihleri arasında Şırnak Vali yardımcısı iken Habur sınır Kapısı Mülki İdare Amiri ve 25.10.2007-23-09-2011 tarihleri arasında Kırklareli Vize Kaymakamı olarak görev yaptı.

29 Ağustos 2011 tarihli kararname ile Adana İmamoğlu Kaymakamlığına atandı. 20 Temmuz 2013 tarihli kararname ile Çankara İl Hukuk İşleri Müdürlüğüne atandı. 01 Aralık 2016 tarihli kararname ile Sinop Vali Yardımcılığına atandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam