BARTINLI EFE FENERBAHÇE YOLUNDA

BARTINLI EFE FENERBAHÇE YOLUNDA

BARTINLI EFE FENERBAHÇE YOLUNDA Spor

 

Muhammet Civan

Süper lig ekibi Fenerbahçe’nin daveti üzerine İstanbul’da kulübün alt yapı tesisleri Fikir tepede antrenmanlara davet edilen 2008 doğumlu Bartın Fenerbahçe futbol okulu öğrencisi Efe Çanakçı kulüp teknik heyetinin beğenisini kazanarak kadroya katılmasına karar verildi.

Yaklaşık 1 ay önce Zonguldak Ereğli’de düzenlenen ve Bartın dahil olmak üzere 5 ilin katıldığı turnuvada dikkatleri üzerine çeken Efe Çanakçı İstanbul’a davet edilmişti. İstanbul’daki elemeler dede başarılı olan Efe Çanakçı kulüp yetkilerinin ailesi ve takımın teknik sorumlusu Deniz Kral ile yaptıkları görüşmeler sonucu oyuncuyu transfer etmek istediklerini bildirdiler.

9 yaşındaki yetenekli sol ayak Efenin önümüzdeki günlerde Fenerbahçe kulübün alt yapısına katılması bekleniyor.  Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız teknik adam ve Fenerbahçe Bartın Futbol Okulu sorumlusu Deniz Kral, “Efe gibi yetenekli sporcularımızı ülke futboluna sunmak istiyoruz. Katıldığımız  turnuvada dikkat çeken oyuncularımızdan bir tanesiydi. Takım olarak da çok beğendiklerini dile getirmişlerdi. İstanbul’a Fenerbahçe 10 yaş takımıyla maç  yapmaya davet edildik. Oyuncularım ve takım adına tabi çok memnun olduk. İlk  olarak İstanbul’a Efe’yi getirdik.  Çok beğendiler. Birkaç zamana  kadar takımımızı da  getireceğiz umarım çocuklarımız için hayırlısı olur” dedi.  Bizlerde Hergün ailesi olarak Efe’ye başarılar dileriz.

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam