BARTINSPOR YÖNETİCİSİ EMRE ÖNDER TARAFTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

BARTINSPOR YÖNETİCİSİ EMRE ÖNDER TARAFTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

BARTINSPOR YÖNETİCİSİ EMRE ÖNDER TARAFTARLARLA BİR ARAYA GELDİ Spor

 

Haber merkezi

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor, 6.hafta maçında sahasında karşılaştığı Sincan Belediyespor’u her iki yarıda bulduğu gollerle 3-0 mağlup ederek zirve yarışını devam ettirdi. Bartınspor Yönetiminde  Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi olarak görev yapan Emre Önder, maç öncesi Bartınspor genç Martılar Tribün liderleriyle bir araya geldi.

Bartınspor’un 6 Mayıs 2017 tarihinde yapılan Olağan Kongresinde yönetime giren  Ülkü Ocakları  Eski Bartın İl Başkanı Emre Önder, takımın başarılı olması için yoğun çaba harcıyor. Yeni yönetimde Taraftarlardan Sorumlu Yöneticilik görevini sütlenen Emre Önder,taraftarlarla sık sık maçlardan önce bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyor.Bu sezon iddialı bir kadro kuran Bartınspor, taraftarlarını da takıma destek olması için yoğun çaba harcadığı görülüyor.BAL Ligi 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligde 6.hafta kendi sahasında grubun güçlü ekipleri arasında yer alan Sincan Belediyespor’la karşı karşıya geldi. Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmayı 3-0 kazanan kırmızı-siyahlı ekip ligde şampiyonluk iddiasını devam ettirdi.

Bartınspor’un  taraftarlardan sorumlu yöneticisi Emre Önder, karşılaşma öncesi Bartınspor Genç Martılar Taraftar grubu liderleri Ömer Altunsaban, Tarık Büyükada, Gökmen Güngörür ve Bartın esnaflarından Engin Çarpraz ile bir araya geldi. Atatürk Stadı’na maçtan 2 saat önce gelen genç yönetici Emre Önder, statta alınan önlemleri inceledi.

Bartınspor Genç Martılar Grubu tribün liderleri ile maç öncesi bir araya gelen Emre Önder, atmosferin çok iyi olmasını istedi. Sezon başından itibaren takıma tribünde büyük destek veren Bartınspor Genç Taraftar Grubuna teşekkür eden Emre Önder “ Tüm Bartın Halkı takıma destek vermesi gerekiyor” dedi. Ligde şampiyonluk hedeflediklerini belirten Bartınspor’un Genç Yöneticisi Emre Önder,“  12.adam olarak taraftara çok iş düşüyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam