CEMAL AKIN, TTK  AMASRA MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Akın, “Kazasız belasız çalışmalar diledi”

CEMAL AKIN, TTK  AMASRA MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ Güncel

 

Haber merkezi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessese Müdürlüğü, Genel Maden-İş Sendikası Amasra Şubesi ve Amale Birliği Amasra Şube çalışanlarını ziyaret etti.

             Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Türkiye Taş Kömürü Kurumu Amasra Müessese Müdürü Cihat Özdemir’i, Türkiye Taş Kömürü Kurumu Amasra İşletme Müdür Vekili Bilal Altındiş, Genel Maden-İş Sendikası Amasra Şube Başkanı Ertan Kaya, Amale Birliği Şube Başkanı Serhat Ergin ve Amale Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ferhan Kara’yı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Daha sonra vardiya giren ve vardiyadan çıkan işçilerle selamlaşan Akın, yaptıkları işin fedakârlığının farkında olduğunu söyledi. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun Amasra Müessesesine gerçekleştirdiği ziyarete, Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Teşkilat Yöneticileri de katıldı.

            Başkan Akın, ziyaretin ardından yaptığı konuşmada, “ Çok zor bir mesleği icra eden madenci kardeşlerimize kazasız belasız çalışmalarını diliyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam