Sporun enlerine ödülleri verildi

8 sporcuya ödül

Sporun enlerine ödülleri verildi Spor

Nurdan Eroğlu

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Bartın Atatürk Stadyumu’nda Bartınspor-MKE Kırıkkalespor maçı öncesinde “Sporun Enleri” ödülleri verildi. Törende Bartın’ı ve Türkiye’yi uluslararası arenada temsil edip dereceye giren 8 sporcuya ödül verildi.

Her yıl Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından verilen Sporun Enleri Ödülleri bu yılda sahiplerini buldu. Tören, hafta sonu Bartın Atatürk Stadyumu’nda Bartınspor-MKE Kırıkkalespor maçı öncesinde yapıldı. Törene katılan Bartın Valisi Nusret Dirim, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Turgut Altınçubuk, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, derece yapan sporculara şilt takdim etti.

İŞTE SPORUN ENLERİ!

Spor İl Müdürlüğü ve ASKF tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Bartın’ı en başarılı sporcuları ise Avrupa Şampiyonu Şennur Demir, Yıldızlar Taekwondo Avrupa Şampiyonu Fatma Eylül Koca, Ümitler Judo Balkan Üçüncüsü Hasret Bozkurt, Ümitler Türkiye Judo Şampiyonu Sevcan  Yılmaz, Budokai-do Ümit Erkekler Türkiye Şampiyonu Yusuf Selim Akın, Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu Sebahattin Toyran, Yıldızlar Halter Türkiye Şampiyonu Gülşen Taşçı ve Minikler Bayanlar Karate Şampiyonası üçüncüsü Aysu Uçar  oldu.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam