KAPANCI VE ÇAPAR’DAN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ

Kapancı: “Yerel gazetelerimiz bizim için çok önemli”

KAPANCI VE ÇAPAR’DAN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

 

Nurdan Eroğlu

İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı ve Ziraat Bankası Bartın Şubesi Müdürü Vural Çapar, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı ve Ziraat Bankası Bartın Şubesi Müdürü Vural Çapar, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Hergün Gazetesi’nin yayın hayatındaki 9. Yılı kutlayan ve başarılarının devamını dileyen Kapancı, “Öncelikle gazetenizin kuruluşunun 9. Yılı kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Bizler ülke gündemini nasıl ki ulusal yayın yapan gazetelerden ya da haber kuruluşlarından öğreniyorsak görev yaptığımız bölge halkının sıkıntıları, dertlerini, mutluluklarını, ihtiyaçlarını da siz değerli yerel basın kuruluşlarından öğreniyoruz. İlimizdeki gelişmeleri ya da ilimizin neye ihtiyacı olduğunu yine sizin vasıtanızla öğrenebiliyoruz. Bunun için yerel gazetelerimizin önemi bizim için çok büyük. Ben ilkeli, tarafız, objektif ve doğru habercilik anlayışla bundan sonraki yayın hayatınızda da başarılar diliyor ve daha nice uzun yıllar geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

ÇAPAR: “HERGÜN GAZETESİ BAŞARILI BİR YAYIN KURULUŞUMUZ”

Bartın Hergün Gazetesi’nin önemli yerel basın kuruluşları arasında yer aldığını ifade eden Ziraat Bankası Müdürü Vural Çapar ise “İl Jandarma Komutanımızın da dediği gibi bende sizlerin kuruluşunun 9. Yılı kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Aynı şekilde yerel gazeteler bizim için de çok büyük önem taşıyor. Bizler de tıpkı diğer idarecilerimiz ve yöneticilerimiz gibi görev yaptığımız ildeki gelişmeleri ve ilin halkının ihtiyaçlarını sizin vasıtanızla öğreniyoruz. Bartın Hergün Gazetesi’ de bu görev başarıya yerine getiren ve bunun sorumluluğunu ilkeli, tarafız, objektif ve doğru habercilik anlayışla yerine getiren önemli bir yayın kuruluşumuz. Bende bundan sonraki yayın hayatınızda da başarılar diliyor ve daha nice uzun yıllar geçirmenizi temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

ÇINÇIN: “GURURLU VE MUTLUYUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın da “Öncelikle bizleri unutmayıp ziyaretinizle  bizi onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu güzel ve iyi temennileriniz için de çok teşekkür ediyorum. Yayın hayatımızda çizgimizden ödün vermeden 8 yılı geride bırakmanın onuru ve mutluluğunu yaşıyoruz. Umarım aynı şekilde yine çizgimizden ödün vermeden daha nice 9 yıllı halkımızın ve siz değerli idarecilerimizin destekleriyle arkamızda bırakırız. Bizim için en büyük mutluluk doğru bildiğimiz yoldan şaşmadan halkımızın sesi, kulağı ve gözü olabilmektir” ifadelerinde bulundu.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam