KALAYCI’DAN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ

“Yıllardır başarılı bir yerel yayıncılığa imza atıyorsunuz”

KALAYCI’DAN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

Nevin Özbakan

AK Parti il Başkanı Turhan Kalaycı, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti.  Ziyarette Hergün Gazetesi’nin 2009 yılından bu yana yayın hayatını başarıyla sürdüren önemli bir yerel gazete olduğunu ifade eden Kalaycı, “Bartın Hergün Gazetesi de yıllardır başarılı bir yerel yayıncılığa imza atmaktadır” dedi.

AK Parti il Başkanı Turhan Kalaycı, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti.  Ziyarette Hergün Gazetesi’nin 2009 yılından bu yana yayın hayatını başarıyla sürdüren önemli bir yerel gazete olduğunu ifade eden Kalaycı, “Bartın Hergün Gazetesi, Bartın'da 7 Ekim 2009 yıldan bu yana yayın hayatını başarıyla sürdüren önemli bir yerel gazetemizdir. Yerel basın, yayın hayatını sürdürdüğü yörenin sesidir. Kamuoyunun yerelde neler olup bittiğini öğrenebilmesi, halkın doğru bilgilendirilmesi açısından yerel gazeteler çok önemli bir görev ifa etmektedirler.  Bartın Hergün Gazetesi de bu görevi uzun yıllardır sürdürerek, başarılı bir yerel yayıncılığa imza atmaktadır, başarılarından dolayı Bartın Hergün Gazetesi'nin kurucusundan, bu günkü çalışanlarına kadar herkesi kutluyorum. Bartın Hergün Gazetesi'nin 9.Kuruluş Yıldönümünü tebrik ediyorum. Gazetenin tüm çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

ÇINÇIN: “HALKIMIZIN DESTEĞİYLE YAYIN HAYATIMIZI DEVAM ETTİRİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihal Çınçın ise “Öncelikle bu nazik ziyaretiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bizim için önemli olan bu günde bizleri unutmamamız bizi çok mutlu etti. 9 yıldır halkımızın ve siz değerli yöneticilerimizin destekleriyle elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak yayın hayatımızı sürdürüyoruz. Gerçekten gazetecilik zor bir meslek ve oldukça da meşakkatli bir meslek. Biz ilkeli, tarafsız, objektif ve doğru habercilik anlayışımızdan sapmadan bu mesleği icra etmeye ve yayın hayatımızı bu ilkeler doğrultusunda devam ettirmeye çalışıyoruz. Umarım sizlerin ve değerleri halkımızın destekleriyle daha nice yıllar ilimize ve bölgemize hizmet  vermeye devam ederiz” şeklinde konuştu.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam