İL MÜDÜRLERİNDEN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ

“Halkımızın sesi, kulağı ve gözüsünüz”

İL MÜDÜRLERİNDEN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

 

Muhammet Civan

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, Milli Eğitim İl Müdürü Yaşar Demir ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, Milli Eğitim İl Müdürü Yaşar Demir ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Ziyarette yerel basının yayın yaptığı bölge halkının sesi ve kulağı olduğunu ifade eden daire müdürleri, Hergün Gazetesi’nin tarafsız, ilkeli ve objektif habercilik anlayışla bu görevi başarıyla yerine getirdiğini söyledi. Yerel basının zor şartlar altında çalıklarının bilincinde olduklarını da belirten daire müdürleri bu zor şartlara rağmen 9 yıldır yayın hayatını sürdüren Hergün Gazetesi’ne ve ekibine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

ÇINÇIN: “ÇİZGİMİZDEN DE BİR GÜN OLSUN ÖDÜN VERMEDİK”

Daire müdürlerine nazik ziyareti için teşekkür eden Nihal Çınçın, “Bu nazik ziyaretiniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. 7 Ekim 2009’da kurulan gazetemiz 8. Yılını bitirmenin ve 9. Yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Geçen 8 yıl boyunca sizin de ifade ettiğiniz gibi doğru, ilkeli, tarafsız objektif habercilik anlayışıyla yayın yapmaya çalıştık. Bu çizgimizden de bir gün olsun ödün vermedik. Her şeyden önce halkımızın ve sizlerin destekleriyle bugünlere geldik. Ben bunun için de sizlere teşekkürü bir borç biliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam