AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN SÜRPRİZ KUTLAMA ZİYARETİ

Sürprizin böylesi…

AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN SÜRPRİZ KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

 

Nurdan Eroğlu

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve üyelerinden Bartın Hergün Gazetesi’ne sürpriz kutlama ziyareti. Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini kuruluşunun 9. Yılı dolayısıyla ziyaret eden Başkan Kurtkaya, “9 yıldır halkımızın en doğru şekilde bilgilenebilmesi için tüm gayretinizle çalışıyorsunuz. Bu başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya  ve üyeler, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini sürpriz kutlama pastasıyla ziyaret eden Başkan Kurtkaya, “Ben ilk önce sizin ve ekibinizin yayın hayatınızdaki 9. Yılını kutluyorum. Şunu belirtmek istiyorum ki gerçekten zor bir mesleği icra ediyorsunuz. Özellikle erkeklerin yoğun olarak çalıştığı bu mesleğe bir kadın olarak gönül vermeniz biz kadınları hem onure hem de mutlu ediyor. Özellikle yerel gazeteler yayın yaptıkları bölgelerde bölge halkının gerek bürokratlara gerekse biz siyasetçilere sorularını ve isteklerini iletme de çok büyük bir görev üsleniyor. Bu nedenle yerel gazetelerde çalışan siz değerli gazetecilerin de sorumluluğu bir kat daha artıyor. Ben sizi ve ekibinizi ilkeli, doğru, objektif ve tarafsız habercilik anlayışınızdan dolayı tebrik ediyor ve daha nice yıllar başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

“GAZETECİLİK GÖNÜL İŞİ”

Yasemin Dora Kurtkaya ve üyelerin sürpriz kutlama ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihal Çınçın ise “Bu nazik ve bir o kadar da güzel ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Bizleri bu önemli günümüzde yalnız bırakmadınız. Sizin de ifade ettiğiniz gibi gerçekten zor bir mesleği bir kadın olarak icra etmeye çalışıyoruz. Gazetecilik gönül işi. Bir işe gönlünüzü koyduğunuz zaman o mesleğin zorlukları da size diken değil gül olarak geliyor. Biz işimizi büyük bir sevgiyle yapıyoruz. Önce halkımız sonra da sizlerin bu iyi niyetleri bize olan destekleri bizi bugünlere kadar getirdi. Ben halkımıza ve sizlere desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam