DURSUN’DAN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ

“Başarılı yayın hayatınızın devamını diliyorum”

DURSUN’DAN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

 

Nevin Özbakan

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Ziyarette Hergün Gazetesi’nin kuruluşunun 9. Yılını kutlayan Dursun, “Gazetenizin objektif, tarafsız ve kişi haklarına saygılı yayınlarının daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Ziyarette Hergün Gazetesi’nin kuruluşunun 9. Yılını kutlayan Dursun, “Bartın'da basının doğru ve hızlı haberciliğinin ilkeli yayıncılığının en önemli unsurlarından biri olan gazetenizin objektif, tarafsız ve kişi haklarına saygılı yayınlarının daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz. Bu vesileyle 9 yıl önce yayın hayatına başlayan Hergün Gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Sizin nezdinizde gazete tüm çalışanlarınıza başarılarla dolu nice yıllar diliyorum” dedi.

ÇINÇIN: “TEMENNİMİZ NİCE UZUN YILLAR YAYIN HAYATIMIZI SÜRDÜRMEK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihal Çınçın ise “Öncelikle bu nazik ve bizim için çok anlamlı olan bu ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizi bu önemli günümüzde unutmadınız. Bu bizi hem mutlu hem de onure etti. Ayrıca bu iyi dilekleriniz için de çok teşekkür ediyorum. Bizim de tek temennimiz halkımızın ve siz değerleri yöneticilerimizle ilgisi ve destekleriyle daha nice uzun yıllar yayın hayatımızı sürdürmek. Şuana kadar gerek halkımızın gerekse sizlerin bize gösterdiği teveccüh için de ayrıca teşekkürü bir borç bilirim” şeklinde konuştu.

 

Nevin ÖZBAKAN

Nevin ÖZBAKAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam