BAYINDIR MEMUR-SEN’DEN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ

Arfundalı: “Zoru başarıyorsunuz”

BAYINDIR MEMUR-SEN’DEN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

 

Muhammet Civan

Bayındır Memur-Sen İl Başkanı Nuray Arfundalı, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Ziyarette Hergün Gazetesi’nin Bartın yerel basınında ilgi ve merakla takip edilen bir gazete olduğunu ifade eden Arfundalı, “9 yıl boyunca  yerel şartlarda bir gazetenin yayın hayatını sürdürebilmesi zor bir iş. Bu nedenle sizler bizim gözümüzde zoru başarıyorsunuz” dedi.

Bayındır Memur-Sen İl Başkanı Nuray Arfundalı, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Ziyarette Hergün Gazetesi’nin Bartın yerel basınında ilgi ve merakla takip edilen bir gazete olduğunu ifade eden Arfundalı, “Gazeteniz ilimiz yerel basınında ilgi ve merakla takip edilen gazetelerden bir tanesi. Dolayısıyla Bayındır Memur-Sen olarak biz de yayınlarınızı yakından takip ediyoruz. Gerçekten 9 yıl boyunca  yerel şartlarda bir gazetenin yayın hayatını sürdürebilmesi zor bir iş. Bu nedenle sizler bizim gözümüzde zoru başarıyorsunuz. Üstelik sadece gazeteci olarak değil aynı zamanda bir kadın olarak ta bunu yapıyorsunuz. Sizleri gönülden tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

ÇINÇIN: “GÜZEL VE İYİ DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Arfundalı’ya bu nazik ziyareti için teşekkür eden Nihal Çınçın ise “Bu güzel ve iyi düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Sizlerin ve halkımızın destekleriyle yayın hayatında varlığımızı devam ettireceğiz. Bu nedenle bu ziyaretiniz bizim için çok anlamlı. Hep birlikte umarım daha nice 9 yıllar görürüz” ifadelerinde buludu.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam