ÖZÇELİK VE AKMAZ’DAN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ

“İlgi ve merakla takip ediyoruz”

ÖZÇELİK VE AKMAZ’DAN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

 

Muhammet Civan

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Ziyarette Hergün Gazetesi’nin başarılarının devamını dileyen Özçelik ve Akmaz, Hergün Gazetesi’ni ilgi ve merakla takip ettiklerini söyledi.

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Ziyarette Nihal Çınçın vasıtasıyla gazete ekibini tebrik eden Başkan Özçelik, “Kuruluşunuzun 8. Yılını canı gönülden kutlarım.  Hergün gazetesi ilgi ve merakla takip ettiğimiz bir gazetemiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilkeli, doğru, tarafsız ve objektif haber anlayışıyla yayın yapacağınıza yürekten inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.  Başkan Nuran Akmaz ise “Sizin ve gazete ekibinin tüm zorluklara göğüs gererek bin bir emeklerle hazırladıkları ve severek çalışmalarını sürdükleri Hergün Gazetesi’nin kuruluşunun 8. Yılını kutluyorum. Umarım hep birlikte nice 8 yıl daha geçiririz. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Ercüment Özçelik ve Nuran Akmaz’a bu nazik dilekleri için teşekkür eden Nihal Çınçın ise “Bugüne kadar siz değerli halkımızın sayesinde var olduk. İnşallah bundan sonra yine desteklerinizle var olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam