ÖTGÜÇ’TEN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ

“Halkın sesi oluyorsunuz”

ÖTGÜÇ’TEN HERGÜN’E KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

 

Nevin Özbakan

İl Müftü Yardımcısı Tahsin Ötgüç, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi’ni ziyaret etti. Yazı işleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini tebrik eden Ötgüç, Çınçın ve gazete ekibe çalışmalarında başarılar diledi.

İl Müftü Yardımcısı Tahsin Ötgüç, kuruluşunun 9. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi’ni ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Yazı işleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini tebrik eden Ötgüç, yerel gazetelerin o bölge halkının sesini ilgili kurumlara duyurmasında çok önemli bir görev üstlendiğini ve bölge içerisinde önemli bir yeri olduğunu ifade ederek“Yerel gazeteler yayın yaptığı bölge halkının sesinin ilgili kurumlara ve diğer yöneticilere duyurulmasında önemli bir misyon üstelenmek. Hergün Gazetesi de bölgemizin önemli bir yerel gazetesi. Bu anlamda üzerinize düşen sorumluluk oldukça büyük. Sizlerin bu sorumluluğu doğru, ilkeli, dürüst ve objektif habercilik anlayışla layıkıyla yerine getirmeniz de ayrıca bizler için memnuniyet verici. Kuruluşunuzun 8. Yılını kutluyor size ve ekibinize bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

ÇINÇIN: “ÖNCELİĞİMİZ KAMUOYUNU DOĞRU BİR ŞEKİLDE BİLGİLENDİRMEK”

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ise Demir’e ziyaretleri için teşekkür ederken “Öncelikle ziyaretiniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizlerden bu sözleri duymak bizim için de memnuniyet verici. Kurulduğumuz günden bugüne kadar ilkelerimizden ve yayın politikamızdan taviz vermeden yayın hayatımızı sürdürmeye çalıştık. Doğru, objektif habercilik anlayışımızla kamuoyunu bilgilendirmeyi ve kamuoyunun haber alma ihtiyacını karşılamayı kendimize ilke edindik.  Bundan sonraki yayın hayatımıza da aynı şekilde devam etmek istiyoruz. Sizlerin ve halkımızın destekleri bizim her zaman itici gücümüz olacaktır” şeklinde konuştu.

 

Nevin ÖZBAKAN

Nevin ÖZBAKAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam