CEMAL AKIN VATANDAŞLARLA VE KAMU KURUMU İDARECİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Başkan’dan ziyaretler

CEMAL AKIN VATANDAŞLARLA VE KAMU KURUMU İDARECİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ Güncel

 

Haber merkezi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaptığı çeşitli ziyaretlerle vatandaşlarla ve kamu kurumu idarecileriyle bir araya geldi.

HUZUREVİ SOHBETİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 75.Yıl Huzurevi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Belediye Başkanı Cemal Akın, 75.Yıl Huzurevi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, huzurevi sakinleriyle sohbet etti. Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Kerim Bacıoğlu, Huzurevi Müdürü Recep Yağmur ve çalışanlarıyla da görüşme yapan Başkan Cemal Akın, belediye olarak her zaman taleplerine yardımcı olacaklarını ifade etti. 

ÖZEL BARTIN BAKIM MERKEZİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Cemal Akın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bartın İl Müdürlüğü’ne bağlı Özel Bartın Bakım Merkezi’ni ziyaret ederek, kurum çalışanlarıyla sohbet etti. Başkan Akın, misafirperverliklerinden dolayı Özel Bartın Bakım Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

MERKEZ KOMUTANINA ZİYARET

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Merkez Komutanı Deniz Piyade Albay Hakan Metinkişi'yi ziyaret etti. Başkan Akın, gerçekleşen ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Bartın’da ziyaret ettiğimiz esnaf, vatandaş ve kamu kurumlarımızla olduğu gibi silahlı kuvvetlerimizle de her zaman görüşmeler halindeyiz. Komutanımıza Bartın Belediyesi olarak her zaman taleplerine açık olduğumuzu ve imkanlar dahilinde gerçekleştirebileceğimizi ifade ettim. Misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam