BARTINSPOR YÖNETİMİNE YENİ İSİMLER

Oktay: “Destek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz”

BARTINSPOR YÖNETİMİNE YENİ İSİMLER Güncel

 

Muhammet Civan

 Bartınspor yönetiminden ayrılan Yılmaz Akdeniz, Hüseyin Kalaycı ve Seyhan Çam’ın yerine Ali Eyüpustaoğlu, Yusuf Ziya Aldatmaz ve Metin Ucu getirildi. Konuyla ile ilgili açıklamada bulunan Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, “Yılmaz Akdeniz, Hüseyin Kalaycı ve Seyhan Çam’a bu güne kadar kulübe vermiş oldukları çalışma, destek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bartınspor yönetiminde yer alan Yılmaz Akdeniz, Hüseyin Kalaycı ve Seyhan Yalçın kendi istekleri doğrultusunda yönetimden ayrılmak istediklerini yönetime bildirdi. Geçtiğimiz gün Kulüp Başkanı Mehmet Bulut önderliğinde yapılan Bartınspor Yönetim Kurulu Toplantısı’nda, bu üç ismin istifa dilekçilerini değerlendirdi. Yapılan değerlendirmeler sonucunda; Yılmaz Akdeniz, Hüseyin Kalaycı ve Seyhan Yalçın’ın istifaları kabul edilirken, bu üç ismin yerine ise kimlerin geleceği de belirlendi. Bartınspor Yönetim Kurulu Yedek listesinden; Ali Eyüpustaoğlu, Yusuf Ziya Aldatmaz ve Metin Ucu’nun göreve getirilmesi konusunda ortak karar verildi.

OKTAY: “ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Konuyla ile ilgili açıklamada bulunan Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, “Yöneticilerimizden Sayın Yılmaz Akdeniz, Sayın Hüseyin Kalaycı ve Sayın Seyhan Yalçın kendi istekleriyle kulüpten ayrılmak istediler. Bu güne kadar kulübe vermiş oldukları çalışma, destek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyoruz. Yönetiminden ayrılan bu değerli abilerimizin yerine yine Bartın’ın değerli ve sevilen simalarından Ali Eyüpustaoğlu, Yusuf Ziya Aldatmaz ve Metin Ucu abilerimizle yola devam edeceğiz. Göreve başlayan abi ve arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyoruz” ifadelerinde bulundu.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam