BARTIN GİAD OLAN KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Egemen Kemik dönemi başladı

BARTIN GİAD OLAN KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ Güncel

 

Haber merkezi

Bartın Genç İş Adamları Derneği “BARTIN GİAD)  olağan Kongresini gerçekleştirdi. 50 üyesi olan derneğin kongresine katılan üyenin tamamının oylarını alan Kemik İnşaat LTD. Şirket ortağı İnşaat Mühendisi Egemen Kemik BARGİAD’ın yeni başkanı oldu.

Bartın Genç İş Adamları Derneği (BARTIN GİAD)  olağan Kongresini gerçekleştirdi. 50 üyesi olan derneğin kongresine katılan üyenin tamamının oylarını alan Kemik İnşaat LTD. Şirket ortağı İnşaat Mühendisi Egemen Kemik Bartın GİAD’ın yeni başkanı oldu. Kongrede görevde bulunduğu 2 yıllık süre içerisinde derneğin daha iyi yerlere gelmesi için yönetim kurulu üyeleriyle özverili şekilde bir çalışma sergilediklerini ifade eden eski başkan Necmi Balık, “Yönetim kuruluna, üyelerine ve dernek üyelerine görevimiz süresince yönetimimize destek olan ve derneğimize katkı sağlayan herkese ayrıca teşekkür ediyorum. 2 yıllık görev süremiz içerisinde tam bir birliktelik içinde yapmış olduğumuz işlerde derneğimizi olduğundan daha iyi bir yere gelmesini sağladık. Görevimiz süresince derneğimize hiçbir zaman siyaset bulaştırmadık. Derneğimizi tam bir tarafsızlık ilkesi içerisinde, siyasetin hep dışında tuttuk. Bizden sonrada görev alacak arkadaşlarımızın aynı şekilde davranacağına inanıyor ve seçilecek olan arkadaşlarımızın her zaman yanlarında olacağıma söz veriyorum, başarılı çalışmalar yapacaklarına da gönülden inanıyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

KEMİK: “GÜÇLÜ BİR YÖNETİM KURULU İLE YOLA ÇIKTIK”

Başkan Egemen Kemik ise yaptığı konuşmada güçlü bir yönetim kurulu ile yola çıktıklarını kaydederek “3 dönemdir yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptığım Bartın genç işadamları derneğinde, arkadaşlarımızın taktiriyle başkanlık görevi bana nasip oldu. Öncelikle yönetim kurulu listemde olmayı kabul eden tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bundan sonraki 3 yıl boyunca gerek dernek üyelerimizin, gerekse Bartın ilinin ihtiyacı olan tüm sivil toplum reaksiyonlarını ziyadesiyle gösterebilecek, akılcı projeler geliştirebilecek ve yeni istihdam alanları oluşturmaya zemin hazırlayabilecek kadar güçlü bir yönetim kurulu ile yola çıkmış bulunmaktayız. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da herkese ve her kuruma eşit mesafede olacağımızı ve rehber olarak kendimize Atatürk ilke ve inkılaplarını belirleyeceğimizi ifade ediyor ve yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

İŞTE YENİ YÖNETİM!

BARTIN GİAD yeni yönetim kurulu şöyle oluştu:

Egemen Kemik                               BAŞKAN

Hikmet Can Sayın                                          B.Yardımcısı

Salim Cem Yıldız                                             B.Yardımcısı

Hüseyin Alp Akın                                            Genel Sekreter

Alkım Tan                                                          SAYMAN

Necmi Balık                                                      ÜYE

Şamil Keser                                                      ÜYE

Ünsal Akpürçek                                               ÜYE

Esma Selin Koyutürk                    ÜYE

Sermet Ali Baykal                                          ÜYE

Onur Aldatmaz                                                ÜYE

Ali Erge Birinci                                 ÜYE

Davut Mert Çöme                                          ÜYE

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam