SPOR TOTO BAL LİGİ 2017/2018 SEZONU FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI

İlk maç Kastamonu’da

SPOR TOTO BAL LİGİ 2017/2018 SEZONU FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI Spor

 

Haber merkezi

Bartınspor’un da mücadele ettiği Spor Toto BAL Ligi fikstür çekimi pazartesi günü yapıldı. Bartınspor’un ilk rakibi ise Kastamonu Özel İdare Spor takımı oldu. Bartınspor bu sezon Ankara takımlarının ağırlıklı olduğu 6. Grupta mücadele edecek.

 2017-2018 Sezonu Spor Toto BAL Ligi Fikstür Çekimi ve Bilgilendirme Toplantısı  Pazartesi günü yapıldı. Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirilen kura çekimine, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı  Ali Düşmez başkanlık etti. fikstür çekimiyle birlikte Bartınspor’un bu sezon oynayacağı maç fikstürü belli oldu. 23 - 24 Eylül 2017 tarihinde oynanacak karşılaşmalarla başlayacak olan Spor Toto BAL Ligi’nde,  Bartınspor bu sezon Ankara takımlarının ağırlıklı olduğu 6. Grupta mücadele edecek. Grupta Bartınspor’un dışında Ankara’dan 3, Zonguldak’tan 2, Kırıkkale’den 2, Kırşehir, Kastamonu, Çankırı, Karabük ve Bolu illerinden ise 1’er takım yer alacak  Bartınspor grupta ise Kdz Ereğli Belediyespor, Devrekspor, 1074 Çankırıspor, Sincan Belediyespor, Keçiören Bağlumspor, Ormanspor, Çubukspor, Yeniçağaspor, 100. Yıl Soğuksuspor, Kastamonu Özel İdare, Türk Metal Kırıkkalespor, Mke Kırıkkalespor ve Kırşehirspor takımlarıyla mücadele edecek.

İLK RAKİP KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ SPOR

Fikstür çekimi sonucunda Bartınspor’un ilk rakibinin Kastamonu İl Özel İdaresi Spor takımı ile karşılaştığını ifade eden Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, ilk maçın deplasmanda oynanacağını kaydetti. Yeni sezonda Bartınspor’u zorlu bir maraton olacağını söyleyen Oktay, sahanın içinde ve dışında Bartınspor’un başarısı için gerekli mücadelenin fazlası verileceğini söyledi. Oktay, yeni sezonun Bartınspor camiası olmak üzere tüm Bartınlı vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını diledi. 2017/2018 futbol sezonunun kazasız belasız geçmesi temennisinde bulunan Oktay, Kırmızı – Siyahlı futbolcularda başarılar dileyerek “Bu zorlu maratonda, futbolcu kardeşlerimizin her zaman yanınızdayız. Bizim yanımızda da Bartınlılar olduğu sürece başarı kendiliğinde gelecektir. Bu sezon gerekli olan birliği beraberliği sağlayarak el ele, omuz omuza hedeflenen noktaya ulaşalım. İnşallah sağlıklı ve başarılı bir sezon geçiririz" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam