Manav, “Adalet ve Kalkınma Partisi'nin çatısı altında görev yapmaktan onur duyuyorum” dedi

MANAV, ADALET VE KALKINMA PARTİSİ'NİN 16. YIL DÖNÜMÜNÜ YÜREKTEN KUTLADIĞINI BELİRTTİ

Manav, “Adalet ve Kalkınma Partisi'nin çatısı altında görev yapmaktan onur duyuyorum” dedi Siyaset

Haber Merkezi

AK Parti Bartın İl Başkanı Av. Hüseyin Manav, AK Parti'nin 16. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Manav, mesajında, 14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türk siyasi tarihine kazandırılan ve çatısı altında görev yapmaktan onur duyduğu Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 16. yıl dönümünü yürekten kutladığını belirtti.

AK Parti'nin tüm engellemelere rağmen 16 yıldır ayakta durduğunu vurgulayan Manav, şöyle devam etti: "Yeni Türkiye vizyonu ile 2023 yolunda tam 16 yıldır çalışan, üreten ve milletine hizmet eden AK Parti, Türkiye Cumhuriyeti'ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için Cumhurbaşkanımızın koyduğu hedefler doğrultusunda durmaksızın ilerlemeye devam etmektedir. 2002, 2007, 2011 ve 2015 genel seçimlerinde 2004, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde sandıktan her defasında zaferle, daha da güçlenerek çıkan Ak Sevda hareketi tüm engellemelere rağmen 16 yıldır dimdik ayakta durmaktadır." Manav, 15 Temmuz hain darbe girişiminde tanklara ve toplara meydan okuyarak, şahadete yürüyen kahraman milletin, ülke için karanlıktan aydınlığa bir çıkış yolu olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

 

"16 yıldır kahraman milletimizin omuzlarında yükselen, gönüllerimizde bir tutku haline gelen Ak Sevda hareketi liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlı ve dik duruşu ile yaşamaya devam edecektir. Bu vesile ile 15 Temmuz hain darbe girişiminde şahadete yürüyen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyor, partimizin 16. yıl dönümünü yürekten kutluyorum. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere beraber omuz omuza görev yapmaktan onur duyduğum tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam