AKIN, 2 MAHALLENİN SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

“Halkımızla birlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz”

AKIN, 2 MAHALLENİN SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ Güncel

 

Haber Merkezi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, düzenlen kahvaltı programlarında Okulak Mahallesi ve Çaydüzü Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Her fırsatta kurum, esnaf ve site ziyaretlerinde bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, düzenlenen kahvaltı programlarında mahalle sakinleri ile bir araya gelerek talep ve önerileri dinliyor. İlk olarak Cumartesi günü düzenlenen kahvaltı programında Çaydüzü Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Akın, mahalle sakinlerinin taleplerini ve önerilerini dinleyerek gelen isteklerin yerine getireceğinin sözünü verdi. Cemal Akın, Pazar günü ise Okulak Mahallesi sakinleri ile aynı sofrayı paylaştı. Mahalle Muhtarı Turgut Altınçubuk’un da katıldığı programda mahalle sakinlerinin talepleri dinlenirken mahallede yapılacak olan çalışmalar hakkında programa katılan mahalle sakinlerine detaylı bilgiler verildi.

AKIN: “HALKIMIZLA BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Cemal Akın, “Göreve geldiğimiz günden bu yana alternatif su hattından, doğalgaza, arıtma tesisinden çevre düzenlemelerine kadar birçok çalışmayı Bartın’ımıza kazandırdık. Bu çalışmalarının tamamı halkımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştirdi. Vatandaşlarımızın belediyemizden olan talep ve önerileri bizler için çok önemli.  Bu talep ve önerileri dinlemek içinde sürekli olarak esnaf, site ve mahalle ziyaretlerinde bulunuyoruz. Halkımızla birlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam