AKIN, DUR DURAK BİLMİYOR

“Halkımıza ihtiyaç duyduğu tüm desteği veriyoruz”

AKIN, DUR DURAK BİLMİYOR Güncel

Haber Merkezi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşların talepleri üzerine özel gün ve davetlere katılarak mutlulukları paylaşmaya devam ediyor.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu gerçekleşen sünnet, nikâh, nişan ve düğün etkinliklerine katılarak vatandaşların sevinçlerini paylaştı. Davet edildiği tüm özel gün programlarına katılmaya çalışan Akın, Serhat ve Özden Tutkun çiftinin çocukları Anıl'ın, Burhan ve Firdevs Sarıusta çiftinin oğlu Ahmet'in, Songül ve Ahmet Akçay çiftinin evladı Ayaz'ın,  Arzu ve Süleyman Çetin çiftinin evladı Bekir'in, Cemal ve Nazan Gürkan çiftinin evladı Efe'nin sünnet düğününe katılarak geçmiş olsun temennisinde bulundu.

NİKÂH AKİTLERİNİ İMZALADI

Çiftlerden gelen talepler üzerine nikah akitlerini de bizzat gerçekleştiren Cemal Akın, Harmanoğlu ve Top ailelerinin evlatları Songül ve Aziz'in, Sertdemir ve Çapraz ailelerinin evlatları Vuslat Gizem ve Emre'nin, Çolak ve Toker ailelerinin evlatları Tuğçe ve Umut'un, Altunsu ve Ünal ailelerinin evlatları Şevval Çisel ve Celil'in, Kalafat ve Bayrak ailelerinin evlatları Beren ve Hasan Egemen'in, Atik ve Can ailelerinin evlatları Esma ve Serkan'ın ve Günsever ve Demir ailelerinin evlatları Tuğçe ve Tanju'yu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Başkan Cemal Akın kıydığı nikahların ardından çiftlere nikah anısına tek taş yüzük simgeli şilt armağan etti.

DÜĞÜN VE NİŞAN MERASİMLERİNE KATILDI

 Nikâh ve sünnetlerin yanı sıra davet edildiği düğünlere de katılan Başkan Akın Soylu ve Çetin Ailelerinin evlatları Çiğdem ile Sercan'ın, Ok ve Gügercin ailelerinin evlatları Nurgül ve Ernail'in mutluluklarına ortak oldu. Cemal Akın ayrıca, Çevik ve Uzuner ailelerinin evlatları Mesut ve Çiğdem'in ise nişan yüzüklerini takarak çifte mutluklar diledi. Konu ile ilgili açıklama yapan Akın, Vatandaşların mutlu günlerinde ve zor günlerinde yanında olarak ihtiyaç duydukları desteği verdiklerini belirterek özel gün davetlerine icabet ederek mutluluk ve heyecanlara ortak olmaktan dolayı büyük sevinç duyduklarını söyledi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam