KURTKAYA’DAN HERGÜN’A BASIN BAYRAMI ZİYARETİ

Kurtkaya: “Her zaman kalbimizdesiniz”

KURTKAYA’DAN HERGÜN’A BASIN BAYRAMI ZİYARETİ Güncel

 

Muhammet Civan

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ı ve gazete ekibini ziyaret etti.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü  Nihal Çınçın’ı ve gazete ekibini ziyaret etti. Gazete ekibinin Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlayan Kurtkaya, “Öncelikle bu gecikmiş ziyaret için sizlerden özür diliyorum. Siyasi işlerimizin yoğunluğundan dolayı geciken bir ziyaret oldu. Ama şunu bilmenizi isterim ki sizler ve diğer basın mensuplarımızın hepsinin kalbimizdeki yer ayrıdır.  Sizler hem ülkemizin hem de ilimiz demokrasinin yapı taşlarısınız.  Sizin olmadığınız bir demokrasi düşünemiyoruz. Bu nedenle yayın hayatınızın ve başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

ÇINÇIN: “BİZİ HATIRLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Yasemin Dora Kurtkaya’ya ziyareti için teşekkür eden Nihal Çınçın ise “Ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti. Geç olmasının bizim için hiçbir önemi yok. Bizim için önemli olan bizleri hatırlamanız. Size bizi hatırladığınız ve bu iyi dilekleriniz için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam