BAŞSAVCI BOZKURT’TAN DURSUN’A VEDA ZİYARETİ

Dursun: “İlimize katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim”

BAŞSAVCI BOZKURT’TAN DURSUN’A VEDA ZİYARETİ Güncel

 

Nurdan Eroğlu

Ankara Cumhuriyet Savcılığına atanan Bartın Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’a veda ziyaretinde bulundu.

Ankara Cumhuriyet Savcılığına atanan Bartın Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’a veda ziyaretinde bulundu.  ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, İl Genel Meclisi Üyeleri  Hikmet Özdilkural, İrfan Ekmekçi, Murat Erfındık, Regaip Bayraktar, Savaş Buyurman, Ercan Uyan, Hasan Karakurt ve Orhan Çaça da yer aldı. İbrahim Bozkurt’ta ziyareti için teşekkür eden Başkan Dursun, “Değerli Başsavcımızı her zaman devletimiz ve milletimiz için görevinde sergilediği dik duruş ile beraber, kurumsal işbirliklerine ve dostluğa verdiği önem ve Bartın’ın sosyal ve kültürel hayatındaki etkinliğiyle de hatırlayacağız. Bartın’ımıza yaptığı çok önemli katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki yeni görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

BOZKURT: “HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı kalarak ön yargısız bir yaklaşımla adalet dağıtmaya çalıştıklarını ifade eden İbrahim Bozkurt, Hakimler Savcılar Kararnamesi ile Bartın Ankara Başsavcılığına atandığını, bu nedenle Bartın’daki yöneticilere veda ziyaretlerinde bulunduklarını söyledi. Bozkurt, “Bu vesile ile tüm yöneticilere desteklerinden ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam