STAJYER HEMŞİRELERDEN AÇIKGÖZ VE SOYVURAL’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Onlar artık hemşire

STAJYER HEMŞİRELERDEN AÇIKGÖZ VE SOYVURAL’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ Güncel

 

Haber Merkezi

Bartın Devlet Hastanesinde staj yapan Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri, stajlarının son gününde Bartın Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Osman Açıkgöz ve Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Musa Soyvural’ı makamında ziyaret etti. Öğrenciler, açıkgöz ve Soyvural’a staj sürelerinde kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Bartın Devlet Hastanesinde staj yapan Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri, stajlarının son gününde Bartın Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Osman Açıkgöz ve Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Musa Soyvural’ı makamında ziyaret etti. İlk olarak Osman Açıkgöz’ü makamında ziyaret eden öğrenciler Açıkgöz’e staj sürelerinde kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. öğrenciler adına konuşan hemşirelik son sınıf öğrencisi Tuğçe Baloğlu “Bugün stajımız sona erecek ve yarın onurlu. Kutsal ve şerefli bir meslek olan hemşirelik mesleği unvanına adım atacağız. 60 arkadaş olarak hepimiz çok sevinçliyiz. Üzüntümüz geride bıraktığımız okulumuz, öğretmenlerimiz ve bizleri sahada yetiştiren değerli hastane personellerimiz den ayrılış olmamızdır. İstedi ki bizleri mesleki anlamda kendimizi geliştirme ve yetiştirme fırsatı sunan iki kurumumuzu ziyaret ederek vefa duygumuzu az da olsa giderelim dedik. Aldığımız eğitim mesleğimiz açısından bizlere çok fayda sağladı. Yoğun bakım hastalarının tedavi edilmesi, hasta yaklaşımı ve hasta bakımını burada öğrendik. Mezun 60 öğrenci olarak hedefimiz şudur;  Türkiye ve dünyada tıp alanındaki her tür gelişmeyi yakından izlemek ve hastalarımıza yarar sağlayacak biçimde bunları uygulamaya koymak. Çağdaş tıp biliminin sağladığı tüm bilgi ve olanakları tıp ahlakı ilkeleri çerçevesinde ve en üst düzeyde tanı, tedavi ve takip hizmetleri iyi bir şekilde sunmaktır. Bizim yetişmemiz de emeği olan herkese sizi aracılığınız ile teşekkür eder saygılarımızı sunarız” dedi.

AÇIKGÖZ: “SAĞLIK MESLEK LİSESİ BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZDİR”

Öğrencilere ziyaretleri için teşekkür eden Osman Açıkgöz ise “Bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim. İzlerinde desteği ile vicdani ve bilimsel değerlerine bağlı, etik kurallara saygılı, hasta memnuniyeti odaklı, güvenilir bir teşhis ve tedavi hizmeti misyonu ile birlikte çalışmalarımıza devam ettik. Sizlerle iyi bir ekip hizmeti  ile güzel işler başardığımızı düşünüyorum. Sağlık Meslek Lisesi bizim her zaman göz bebeğimiz olmuştur. Desteklerimiz devam edecektir.  2 yıldır hastanelerimiz de ve diğer sağlık kurumlarında gösterdiğiniz başarılı çalışmalar nedeniyle kurumum adına teşekkür ederim. Sizlerin acil şifa dağıtan ellerinizle acılarını dindirdiğiniz hastalarımız adına da ayrıca teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim. Sizleri yetiştiren başta öğretmenlerinize ve kurumum personeli nede gösterdikleri üstün gayretlerden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

SOYVURAL: “HER ZAMAN KENDİMİZİ YENİLEME GAYRETİ İÇİNDE OLUN”

Öğrenciler, Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Musa Soyvural’ı da ziyaret ederken Soyvural ziyarette öğrencilere “2 yıldır sizlerle beraber olduk. İnsan sağlığını her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışıyla hep beraber hareket ettik.  Bundan sonraki hayatınızda  insana hak ettiği değeri gösterebilmek için güler yüzlü, güvenilir, kaliteden ödün vermeden her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olun. Hepinize başarılar dilerim. Sizleri iyi yetiştiren okul idarecilerimize, meslek öğretmenlerimize, eğitim birimimize ve servis Hemşirelerimize sizin aracılığınız ile teşekkür etmeyi bir borç bilirim” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam