BARTINSPOR’DAN AKIN’A ZİYARET

Hedef şampiyonluk

BARTINSPOR’DAN AKIN’A ZİYARET Spor

 

Nurdan Eroğlu

Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, Bartınspor Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbolcularla birlikte Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Bulut, Bartın halkının ve Bartınspor’un 17 yıldır çektiği 3.lig özlemine bu sezon son vereceklerine yürekten inandıklarını söylerken Başkan Akın da her zaman Bartınspor’un yanında olduklarını kaydetti.

Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, Bartınspor Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbolcularla birlikte Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti. Yönetim ve futbolcularla Belediye Meclis salonunda bir araya gelen Akın, “İnşallah bu sene yeni bir sezona başlayacağız. Hedefimiz Bartınspor’un 17 yıldır hasretini çektiği 3. Lig özlemini bu yeni sezonda sona erdirmek olmalı. BAL liginde yeni sezonla birlikte tam 18 yıldır bulunuyoruz ve artık buna son verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bartınspor 3. Ligdeyken ilçeydi. Şimdi iliz ama BAL Ligindeyiz. BAL Ligi bana göre profesyonel lig olmamasına rağmen profesyonel liglere kıyasla daha zor bir lig. Bu ligi muhakkak atlatmamız gerekiyor. İnşallah inanç var. Gerçekten görevini layıkıyla yapacak futbolcu arkadaşlarımız, teknik ekibimiz ve yönetici arkadaşlarımız var. Bizler de Bartın Belediyesi olarak gücümüzün yettiği kadarıyla her şeyi yapmaya çalışıyoruz” dedi.

AKIN: “BAŞARI DA HEPİMİZİN BAŞARISIZLIKTA HEPİMİZİN”

Başarıyı hep birlikte yakalayacaklarını dile getiren Akın, “ “Bende bir zamanlar hem Bartınspor’un hem de bazı amatör spor kulüplerinin yönetici kadrolarında bulundum. Bartın halkı gibi biz de sporu seviyoruz. İnşallah şehrimizi Bartınspor için bir havaya sokacağız ve başarıyı hep birlikte yakalayacağız. Başarı hepimizin başarısı. Başarısızlıkta yine hepimizin başarısızlığı olmalı. Futbolcu arkadaşlarımız da umarım Bartın’ı severler. Allah hepinizin yolunu açık etsin ve sizlere başarıyı nasip etsin. İnşallah huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir şekilde ligin sonunu getiririz. Bizleri ziyaret ettiğiniz için hepinize tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BULUT: “BU YIL 3. LİG ÖZLEMİNİ GİDERECEĞİZ”

Bartınspor’a vermiş olduğu desteklerden dolayı Cemal Akın’a teşekkür eden Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut; “ Bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve maddi ve manevi hep yanımızda olan Sayın Belediye Başkanımızı ziyaret etmek istedik. Eliniz üzerimizden hiçbir zaman çekmeyeceğini biliyoruz ve buna yürekten inanıyoruz. Bartın halkıyla birlikte bizim bir ekip olmamız ve birlikte buna inanmamız gerekiyor. Genciyle yaşlısıyla şehrimize samimi duylarımızı da yansıttığımızda şehrimizin bizlere daha fazla sahip çıkacağından hiç şüphem yok. İnşallah Allah’ın izniyle bunu hep birlikte başaracağız” ifadelerinde bulundu.

KARA: “BU TAKIM BU SENE ŞAMPİYON OLACAK”

Bartınspor Teknik Direktörü Hasan Basri Kara ise bu yıl hedefleri olduğunu kaydederek “Bu ekibin oluşmasında Kulüp Başkanımızın gerçekten çok ciddi gayretleri oldu. Bizim de hedeflerimiz var. Tüm futbolcu arkadaşlarımız inşallah bu hedefler doğrultusunda sahaya ayaklarından çok yürekleri koyacaklar ve o şekilde sahada mücadele edecekler. Bu iş gerçekten yürek işi ve tüm futbolcularımızın bunu fazlasıyla yapacak potansiyelleri mevcut. Bizler hedefi olan insanlarız. İnşallah bu takım bu sene şampiyon olacak” dedi.

“BARTIN’A BİR TESİS YAPILMALI”

Bartın’a bir tesis yapılması gerektiğini de dile getiren Kara,  “Bizler belki bugün varız yarın yokuz. Ama tesisi noktasında Bartın’a bir şeyler yapılması demek bizler gitsek bile bu şehir için, Bartınspor için bir şeyler yapılması demek. Başkanımız gerçekten sabah-akşam Bartınspor’la yatıyor, Bartonspor’la kalkılıyor. Biz şampiyonluğu bu yıl elde edeceğimize Rabbimin de izniyle yürekten inanıyoruz. Biz ilk geldiğimiz andan itibaren sizin yanımızda olduğunuzu hep hissettik, bundan sonra da bunu her daim hissetmek istiyoruz. Bunun için de çok teşekkür ederiz. İnşallah şampiyonluk sevincini hep birlikte yaşayacağız. Allah bizleri utandırmasın” ifadelerinde bulundu.

Mehmet Bulut ziyarette ayrıca Cemal Akın’a Bartınspor atkısı hediye etti.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam