BARTINSPOR’DAN DİRİM’E ZİYARET

Dirim: “Güçlü bir ekip oluşturuldu”

BARTINSPOR’DAN DİRİM’E ZİYARET Spor

 

Nurdan Eroğlu

Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbolcularla birlikte Bartın Valisi Nusret Dirim’i ziyaret etti. Vali Dirim ziyarette bu sezon sonuna kadar Bartınspor’un yanında olduğunu ifade ederken Başkan Bulut, desteklerinden dolayı Nusret Dirim’e teşekkür etti.

Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbolcularla birlikte Bartın Valisi Nusret Dirim’i ziyaret etti. Ziyarette bu yıl güçlü bir ekip oluşturulduğunu ifade eden Vali Dirim “Bartınspor’u inşallah bu yıl lig sonunda 3. Ligde görmek istiyoruz. Bartınspor’un bu sezon kamuoyu tarafından daha güzel bir algıyla karşılandığını fark ediyorum. Konuşulanları ve yazılanları değerlendirdiğimizde Bartınspor’un bu yıl takım olarak çok daha heyecan verici bir mücadele vereceğini görüyoruz. İnşallah bizler de herkes gibi Bartınspor’un lig sonunda hedeflere ulaşmasını temenni ediyoruz ve herkes gibi bizler de bunu görmek istiyoruz. Güçlü bir ekip oluşturduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

DİRİM: “SİZLERE GÜVENİYORUM”

Bartınspor’u tüm kalbiyle desteklediğini kaydeden Dirim, “Bartınspor’u tüm kalbimizle destekliyoruz. Bartınspor’un sorunlarının çözümü noktasında bizlerin katkı sunabileceği bir durumda elbette biz de Bartınspor’un yanında olacağız. Geçen yıl Bartınspor’un birkaç maçını izleme fırsatım oldu. Bu yıl da belki yine maçların hepsine katılamayabilirim ama buradaki maçlara katılmaya çalışacağım. Zamanın müsait olduğu öcülerde maçlarda bulunmak isterim. Bartınspor’a dışarıdan gelen futbolcularımıza da Bartın’a hoş geldiniz diyorum. Burada güzel, mutlu ve huzurlu bir sezon geçirmenizi diliyorum. Yükünüz gerçekten ağır. Toplumsal beklenti üst düzeyde. Özellikle ilk maçlarınızda belki çok yoğun bir stres altında sahaya çıkacaksınız ama başarılı olacağınıza inanıyorum. Sizlere güveniyorum” şeklinde konuştu.

“BARTIN TAKIMINI ÇOK SEVİYOR”

Bartın halkının da takımını kucaklayacağına yürekten inandığını dile getirten Dirim, şöyle devam etti: “Başkanımız geçen yıl hem camiayı tanıdı hem de bu alandaki aktörleri tanıdı. Başkanımızın bu yıl olgunluk dönemi ve ben kendisinin bu olgunluk döneminde bu takımı güzel yerlere getireceğini umuyorum. Bartın yıllardır 3. Lige çıkma hasreti çeken bir konumda. Bu yüzden halkın bu özlemini dindirip halka şampiyonluk duygusunu yaşatırsa gerçekten halkımızda çok güzel bir heyecan oluşacak. Bartın çok ciddi bir şekilde takımını kucaklayacak. Şuan belki insanlarda bir yorulmuşluk var. Ama bu yorulmuşluk her yıl inşallah bu sene 3. Ligdeyiz diye başlayıp sezon sonunda hayal kırıklığı yaşamaktan kaynaklanan bir durum. Yoksa Bartın takımını çok seviyor. Ben bunu fark ediyorum.

“LİG BİR MARATON”

Bartınspor’un arkasında duracak yüzlerce işadamı ve gönüllü var. Desteklerini sezon sonuna kadar devam ettirsinler Yıllar içerisinde onlarda yorulmuşlar, kırılmışlar. Hayalleri gerçekleşmediği için üzülmüşler. Ama Bartınspor’un kendi destekleriyle bir yerlere geleceğini de biliyorlar. Kendilerine müracaat edildiğinde de destek vermekten kesinlikle geri durmuyorlar. Ben destek veren tüm kişi ve kuruluşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Takımlarına güvensinler. Desteklerini sezon sonuna kadar devam ettirsinler. Çünkü lig bir maraton. Tabi ki lige güzel bir başlangıç yapmak moralleri düzeltecektir ama lig sonuna kadar işadamlarımızın ve halkımızın bu desteğini devam ettirmesi son derece önemli. Futbolcu arkadaşlarımızın moral ve motivasyonunu üst düzeyde tutabilirsek  Bartınspor hedefine çok daha hızlı bir şekilde ulaşacaktır. Ziyaretiniz için hepinize teşekkür ediyorum.”

BULUT: “VALİMİZ BİZLERE ÇOK BÜYÜK DESTEK OLUYOR”

Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut ise Nusret Dirim’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim.  “Sayın Valimiz Bartınspor’la ilgili bu yıl gerçekten çok büyük rol almıştır. Bizlere çok büyük destek oluyor. Allah bize bu desteğin eksikliğini göstermesin. Biz Sayın Valimizi şimdi olduğu gibi her zaman hep yanımızda görmek istiyoruz. Umarım bu yıl hem ilimize hem de Sayın Valimize arzulanan, özlenen şampiyonluğu yaşatacağız. Rabbim bizleri utandırmasın” dedi.

Mehmet Bulut ziyaretin sonunda  Dirim’e Bartınspor atkısı da hediye etti.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam