İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANDI

Dirim: “FETÖ ile mücadele kararlılıkla devam edilecek”

İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANDI Güncel

 

Haber Merkezi

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Bartın Valisi Nusret Dirim başkanlığında gerçekleştirildi. Dirim, toplantıda yaptığı konuşmada “FETÖ ile mücadele konusunda ilimizdeki  çalışmaların  ilk gün nasıl bir hızla, nasıl bir kapsamda devam ediyorsa, bugün de o çerçevede, bundan sonra da  kararlılıkla devam edilecektir” dedi.

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Bartın Valisi Nusret Dirim başkanlığında gerçekleştirildi.  Bartın’da  idare birliğinin sağlanması, işlerin gözden geçirilerek düzenleştirilmesi, kamu kurum ve kuruluşların koordinasyon halinde çalışması için gerekli tedbirlerin alınmasına dair hususları görüşmek ve kararlaştırmak amacıyla yapılan toplantıya  kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı. Dirim toplantıda yaptığı konuşmada “FETÖ ile mücadele konusunda ilimizdeki  çalışmaların  ilk gün nasıl bir hızla, nasıl bir kapsamda devam ediyorsa, bugün de o çerçevede, bundan sonra da  kararlılıkla devam edilecektir.” dedi.


DİRİM’DEN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE “YANINIZDAYIZ” MESAJI

Devlet olarak her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduklarını belirten Nusret Dirim,  İl İdare Şube Başkanlarına şehit aileleri, gazilerimiz ve onların yakınları ile    sadece bayramlarda yada özel günlerde değil her zaman  bir araya gelinmesini istedi. Toplantıda İl İdare Şube Başkanlarına personelin yıllık izinlerinin cari yıl  içerisinde idare işleyişin aksatılmadan kısım kısım kullandırılmasını ayrıca kurum yöneticilerinin muhtarlarla her zaman iletişim halinde olmaları gerektiğini Dirim,  İl İdare Şube Başkanlarına çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam