BULUT’TAN YENİ SEZON İÇİN MESAJ

“Birlikten kuvvet doğar”

BULUT’TAN YENİ SEZON İÇİN MESAJ Spor

Nurdan Eroğlu

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, bu yıl Bartınspor’un 3. Lig özlemini dindirmek istediklerini söyledi. Bulut,  “Özellikle bu yıl seyirciyle, yönetimiyle, siyasetçisiyle, esnafıyla ve 7’den 70’e herkesin dayanışma göstermesi gerekiyor. Birlikten kuvvet doğar sözü inşallah Bartınspor’un üzerinde olur” dedi.

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Bartınspor Boğaz Tesisleri’nde yapılan sezon açılış töreninde değerlendirmelerde bulundu. Bu yıl Bartınspor’un 3. Lig özlemini dindirmek istediklerini söyleyen Bulut,  “Yeni sezon memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Allah bizleri utandırmasın. Yeni sezonun sorunsuz, sıkıntısız ve sakatsız geçmesi için tesislerimizde kurbanımızı kestik. Duamızı ettik ve 2017 – 2018 Futbol Sezonunun açılış startını verdik. Şu anda takımımız, 12 gün Boğaz Tesisleri’nde yapacağı idman sonrası Nevşehir ya da Afyon’da kampa girecek. Sonra Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıklayacağı müsabaka tarihleriyle beraber zorlu maraton başlamış olacak” dedi.

“BİRLİK OLMA ZORUNLUĞUMUZ VAR”

Mehmet Bulut, taraftarlara ve futbol camiasına ise  “Yüreğimizden geçen şu Bartınspor’un hakkettiği yere taşınması için elimizden geleni biz yönetim olarak yapıyoruz. Özellikle bu yıl için birlik olma zorunluğumuz var. Elimizdeki her türlü imkanını göstermesi gerektiğini düşünüyorum. Seyirciyle, yönetimiyle, siyasetçisiyle, esnafıyla ve 7’den 70’e herkesin özellikle bu yıl için dayanışmayı göstermesi gerekiyor. ‘Birlikten kuvvet doğar’ sözü inşallah Bartınspor’un üzerinde olur” mesajını verdi.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam