BARTIN MEMUR-SEN’E BAĞLI SENDİKA TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Tunç: “Kimse bu milleti esir edemez”

BARTIN MEMUR-SEN’E BAĞLI SENDİKA TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ Güncel

 

Haber Merkezi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Memur-Sen Bartın İl Başkanlığının Amasra’da düzenlediği kahvaltıda Memur-Sen’e bağlı sendikaların Bartın il temsilcileri ile bir araya geldi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Memur-Sen Bartın İl Başkanlığının Amasra’da düzenlediği kahvaltıda Memur-Sen’e bağlı sendikaların Bartın il temsilcileri ile bir araya geldi. Memur-Sen İl Başkanı Mustafa Dağdeviren kahvaltıda yaptığı konuşmada, sendika olarak, üyelerinin her konudaki sorunları ile yakından ilgilendiklerini ve taleplerini Yılmaz Tunç ile zaman zaman bir araya gelerek değerlendirdiklerini belirterek, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a Bartın için gerçekleştirdiği büyük yatırımlara teşekkür etti.

TUNÇ: “MEMUR-SEN ÜYELERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Yılmaz Tunç ta yaptığı konuşmada  “Memur-Sen her zaman demokrasinin yanında yer alarak, kritik zamanlarda milli ve yerli duruşu ile dikkat çektiğini, bir taraftan üyelerinin haklarını takip ederken, diğer taraftan da Türkiye’nin üzerinde oynanmak isteyen oyunlara karşı da devletinin ve milletinin yanında saf tuttu.  Bu nedenle tüm Memur-Sen üyelerine teşekkür ederiz”  dedi.

“GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Amasra İlçe Başkanı Bekir Karabacak’ın da katıldığı toplantıda, Milletvekili Tunç, Memur-Sen’e bağlı sendikaların Bartın’daki il temsilcileri ile sohbet etti.  Tunç, Bartın’da devam eden dev yatırımlarla ilgili de açıklamalarda bulundu. Bartın’ı her alanda büyük yatırımlarla tanıştırdıklarını ifade eden Milletvekili Tunç, “4 milyarlık yatırımı Bartın’a kazandırdık.  Devam eden 4 milyar liralık daha yatırımımız var.  Süratle hayata geçirmenin gayreti içerisinde gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“KİMSE BU MİLLETİ ESİR EDEMEYECEK”

15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle de bir açıklama yapan Tunç, 15 Temmuz’un küresel güçlerin FETÖ’yü taşeron olarak kullandığı bir işgal girişimi olduğunu söyledi.  Tunç, “Bu işgale Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki kahraman milletimiz dur dedi ve bağımsızlığımızı kurtardı.  Şimdi sıra 250 şehidimizin ve 2193 gazimizin hesabını darbecilerden sormak. Bundan sonra da bu ülkede çocuklarımızın bir daha karanlık geceler yaşamaması için gerekli anayasal, yasal ne kadar tedbir varsa almak, terörün her türlüsünün kökünü kazımakta kararlıyız. Ülkemizin güçlü yürüyüşünü durdurmak isteyenleri hayal kırıklığına uğrattık.  Uğratmaya devam edeceğiz.  Kimse bu milleti esir edemeyecek” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam