MİLLİ BASKETBOLCU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE

Ceren gelecek vaat etmeye devam ediyor

MİLLİ BASKETBOLCU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE

 

Haber merkezi

Türk Kadın Basketbolunun gelecek vaat eden  ve en iyi oyunculardan biri olarak gösterilen Bartınlı Yıldız Milli Takım Oyuncusu Ceren Taylan İstanbul Üniversitesi basketbol kulübüne transfer oldu.

Bartın 12 Dev adam Basketbol okulları ve Bartın Belediyesi Spor Kulübü alt yapısında yetişip Bandırmaya transfer olan Ceren Taylan burada oynadığı oyun ve gösterdiği performansla kadın basketbolunun en köklü ve güçlü ekibi olan İstanbul Üniversitesi basketbol kulübüne transfer oldu.  Başarılı sporcunun babası Mehmet Taylan sosyal medyadaki hesabından transferle ilgili “Kızım Ceren, bugün itibariyle İstanbul Üniversitesi Basketbol Kulübüne transfer oldu ve ilk antrenmanını yaptı. Bundan sonraki basketbol hayatına üniversite bünyesinde devam edecektir. Kızımın üzerinde emeği olan bütün basketbol hocası arkadaşlarıma (Akif Ünlü, Aydın Kükner, Nuret Cengiz, Murat Duru ve Gülşah Özgül hocalarım) şükranlarımı bildiririm. Allah utandırmasın” paylaşımında bulundu.

KÜKNER: “BARTIN  BASKETBOLU ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Basketbol Bartın İl Temsilcisi Aydın Kükner ise Ceren’in transferiyle ilgili “Bu başarının arkasında en büyük emeği babası Mehmet  Bey ve Annesi Hülya Hanım vermiştir. Öncelikle onları kutlarım. Ceren’e yeni kulübünde ve Milli takımda başarılar dileriz. Allah yolunu acık etsin. Ayrıca Belediye Başkanımız Cemal Akın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir’e basketbol sporunun gelişmesinde verdikleri destek için basketbol camiası adın teşekkür ederim. Milli Sporcumuz Ceren Taylan başta Bartın olmak üzere  binlerce Türk kızına iyi bir sporcu olarak örnek olacağına inanıyorum. Basketbolun ilimizde sevilmesine yapacağı kakı için Bartın  basketbolu adına teşekkür ederiz” değerlendirmesini yaptı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam