ŞADIRVAN’DA DOĞAL GAZ ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Dikkat! Yol trafiğe kapalı

ŞADIRVAN’DA DOĞAL GAZ ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR Güncel

 

Nurdan Eroğlu

Bartın Belediyesi tarafından  Kemerköprü Mahallesi Şadırvan Caddesi’nde başlatılan doğalgaz  çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.  Hem doğalgaz çalışması hem de granüllü renkli taşlarla kaldırım düzenleme çalışmaları yapıldığı cadde  yol trafiğe kapatıldı.

Bartın Belediyesi Hükümet Caddesi’ndeki alt ve üst yapı çalışmalarının ardından geçtiğimiz günlerde Kemerköprü Mahallesi Şadırvan Caddesi’ndeki doğalgaz, yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarına başladı.  Belediye Başkanı Cemal Akın, Kemerköprü Mahallesi Şadırvan Caddesi’nde başlayan doğalgaz çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Bartın’ımızın kötü hava şartlarından kurtulduğunu görmek bizleri çok mutlu ediyor. Doğalgaz çalışmaları ilimizin büyük bir kısmında tamamlandı. Doğalgaz kullanım sayısı da her geçen gün artıyor. Bu sayede kömür bacalarından çıkan dumanlar ile şehrimizde meydana gelen hava kirliliği de ortadan kalkıyor. Temiz bir Bartın için büyük emek harcıyoruz. İnşallah yeni nesillere havasıyla, suyuyla, doğasıyla, yemyeşil ve tertemiz bir Bartın bırakacağız. Bu yolda emek veren ve sabır gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Şehir merkezinde doğalgaz çalışmalarını başlattık. Aralıksız çalışmalar sürüyor. Hemen arkasından da yol ve kaldırımlarda yenileme çalışmalarını başlattık. İnşallah kısa zamanda tamamlayarak çok güzel bir iş meydana getirmiş olacağız. Sabır gösteren esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Doğalgaz çalışmasının tamamlandığı kısımlarda granüllü renkli taşlarla kaldırım düzenlemesi yapılırken caddede çalışmaların yapıldığı kısım trafiğe kapatıldı.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam