BARTINSPOR A TAKIM FUTBOLCU SEÇMELERİ BAŞLIYOR

Oktay: “hedefimize el birliği ile ulaşalım”

BARTINSPOR A TAKIM FUTBOLCU SEÇMELERİ BAŞLIYOR Güncel

 

Haber Merkezi

Bartınspor A Takım Futbolcu Seçmeleri 22 Temmuz Cumartesi günü Bartınspor Boğaz Tesislerinde başlayacak. Bartınspor Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, seçmelere tüm genç futbolcuları davet etti.

Bartınspor A Takım Futbolcu Seçmeleri 22 Temmuz Cumartesi günü Bartınspor Boğaz Tesislerinde başlayacak. Bartınspor Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, 4 gün sürecek seçmelerle ilgili “Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Bartınspor’umuz, genç yetenekleri keşfedip Türk sporuna kazandırmak için A takıma futbolcu seçmeleri düzenleyecek. 2017-18 Futbol Sezonu hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamında A Takımın kadrosuna futbolcu seçmeleri yapılacak. Bartınspor Boğaz Tesisleri’nde yapılacak olan seçmeler, 22-25 tarihleri arasında Teknik Direktörümüz ve yardımcılar antrenörlerimiz tarafından yapılacak. Seçmelerle ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen adaylar, kulübün 0 378 227 20 80, 0 539 633 30 71 ve 0 551 586 30 60 numaralı telefonu arayabilirler” dedi.

“İYİ BİR KADRO KURMAYA ÇALIŞIYORUZ”

İyi bir kadro kurmaya çalıştıklarını kaydeden Oktay, şöyle devam etti:

2017-18 Futbol Sezonu için iyi bir kadro kurmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda Kulüp Başkanımız Mehmet Bulut önderliğinde yönetim kurulu arkadaşlarımızla canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni sezonda başarılı olabilmek için yeni ve farklı projeler yaparak farkındalığı artırmaya çalışıyoruz. Bartınspor’a ne kadar ilgi, alaka ve maddi manevi destek olursa şehrin takımı olan Bartınspor’umuz başarıya ulaşacaktır. Bu yüzden Bartın’da yaşayan ve tüm Bartınlılara tekrar buradan seslenerek, Bartınsporumuzun yanında olalım ve hedefimize el birliği ile ulaşalım. Biz inandık, sizde inanın. İnşallah bu sezon özlenen 3. Lig özlemini hep birlikte sonlandıralım.

“SİZDE BARTINSPOR’A KATKI SAĞLAYIN”

Takımımızın başarıya ulaşması noktasında da yapacağımız futbolcu seçmelerinde, takımıza genç futbolcular kazandıracağız. Aynı zamanda da genç futbolcu kardeşlerimize katkı sağlama imkanı yaratacağız. Yani seçmelerde bize uygun olan, kulübümüzün hedeflerine ulaştırabilecek sporcuları takımıza ilave edeceğiz. Bartınspor Kulübü yönetimi olarak seçmelerin olumlu verimli geçeceğini düşünüyoruz. Seçmelere, tüm genç sporcu kardeşlerimizi davet ediyoruz. Gelin sizde Bartınspor’a katkı sağlayın.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam