DİRİM’DEN TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİNE ZİYARET

“Muhtarlarımızla devamlı iletişim halindeyiz”

DİRİM’DEN TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİNE ZİYARET Güncel

 

Haber Merkezi

Bartın Vali Nusret Dirim,  Türkiye Muhtarlar Derneği Bartın Şubesini ziyaret ederek, Şube Başkanı Hayati Er ve dernek üyesi muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi.  Dirim, vatandaşlara hizmetlerin en iyi şekilde ulaştırılması açısından muhtarlarla devamlı iletişim halinde olduklarını söyledi.

Bartın Vali Nusret Dirim,  Türkiye Muhtarlar Derneği Bartın Şubesini ziyaret ederek, Şube Başkanı Hayati Er ve dernek üyesi muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi.  Yapılan çalışmalar hakkında Başkan Er’den bilgiler alan Dirim,  “Eksikliklerin giderilmesi, yaşanan sorunlara çözüm bulma noktasında, yasalar çerçevesinde Valilik olarak elimizden gelen desteği her zaman vermeye hazırız. Muhtarlarımız, bulunduğu yerleşim yerinin en yetkili kişisidir. Vatandaşlarımıza hizmetlerin en iyi şekilde ulaştırılması açısından muhtarlarımızla devamlı iletişim halindeyiz. Sizler, benim de iyi iletişim kurduğum, vatandaşla devlet arasında köprü kurulmasını sağlayan kamu görevlilerisiniz” diyerek karşılıklı diyalogla her şeyin çözüme ulaşabileceğini belirtti.
 
Gerçekleştirdiği ziyaretlerinden ve sorunların çözümlenmesi yolunda gösterdiği hassasiyetten dolayı, Hayati ER ve dernek üyeleri Nusret Dirim’e plaket takdim ederken Dirim, dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam