MÜDÜRLÜKTEN ÇOCUKLAR İÇİN YAZ ŞENLİĞİ

Gönüllerince eğlendiler

MÜDÜRLÜKTEN ÇOCUKLAR İÇİN YAZ ŞENLİĞİ Güncel

 

Nurdan Eroğlu

Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından  dezavantajlı çocukların ve ailelerinin katıldığı2017 Yılı Yaz Çocuk Şenliği gerçekleştirildi. Etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından  dezavantajlı çocukların ve ailelerinin katıldığı2017 Yılı Yaz Çocuk Şenliği gerçekleştirildi. Bartın Belediyesi 140.Yıl Parkı’nda düzenlenen etkinliğe Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da katıldı. Yoğun ilginin olduğu etkinlikte çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Etkinlikte ilk olarak Çocuk Hakları Komitesi adına değerlendirmelerde bulunan Seher Koçak Sağlam; “Müdürlüğümüzce düzenlenen Yaz Şenliğine hoş geldiniz. Çocuklar bir ülkenin geleceği için yapı taşı ve teminat olan yegane varlıklardır. Biz yetişkinlerin olduğu kadar çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde hayatını devam ettirme, güven içinde bulunma, istismar ve şiddete karşı korunma, yoksul bir hayat çekmeden hayatını sürdürme, istediği alanda ve yeteneklerine göre bir eğitim alma, çocuk olmanın en temel hakkı olan eğlenme, oyun oynama, sanatsal etkinliklerde bulunma, gibi çeşitli haklara sahiptirler. Bu haklar hakkında bilgilenme ve Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesine üye olmak için şenlik boyunca standımızı ziyaret edebilirsiniz” dedi.

ŞAHİN: “ÇOCUKLARIMIZLA BİR ARADAYIZ”

Toplumsal değerlerin korunması adına bir arada olduklarını ifade eden  Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin ise “Çocuklarımızla bir aradayız. Toplumsal değerlerimizi koruma adına bir aradayız. Bugün bize bu imkanı sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın’a ve ekibine teşekkür ediyorum. Emeği geçen bütün mesai arkadaşlarımı kutluyorum” şeklinde konuştu.

AKIN: “HAYATI KOLAYLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Bartın Belediyesi olarak üzerlerine düşen ne görev varsa yaptıklarını kaydeden  Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da “Bugün çok güzel bir etkinlik oluyor. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hayatın içinden olan işlere imza atıyor. Hayatı kolaylaştırmaya çalışıyorlar. Hayatı şenlendirmeye çalışıyorlar. İl Müdürümüze teşekkürlerimi sunuyorum. Biz de Bartın Belediyesi olarak üzerimize düşen ne görev varsa yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Bu güzel hizmetleri veren başta Sayın Müdürümüz olmak üzere tüm çalışan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Her zaman emirlerine amade olduğumu da belirtmek istiyorum” ifadelerinde bulundu.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam