BARFED İCRA KURULU TOPLANDI

Yol haritası masaya yatırıldı

BARFED İCRA KURULU TOPLANDI Güncel

 

Haber Merkezi

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) İcra Kurulu, dernek Başkanvekili Sabri Avcı başkanlığında toplandı. Federasyon bünyesinde alt çalışma komisyonlarının belirlendiği toplantıda, hemşeri dernekleriyle olan iletişimin daha da arttırılması kararı alındı. 

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) İcra Kurulu, dernek Başkanvekili Sabri Avcı başkanlığında toplandı.  BARFED Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kağıthane Başkan Yardımcısı, Bartınlı işadamı Mehmet Yılmaz'ın ev sahipliğinde Kağıthane Nurtepe Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıda federasyonun yol haritası masaya yatırıldı. Federasyon bünyesinde alt çalışma komisyonlarının belirlendiği toplantıda, hemşeri dernekleriyle olan iletişimin daha da arttırılması kararı alındı. 

FEDERASYON İÇİN BİR YER AÇILACAK

BARFED Başkanvekili Sabri Avcı, Bartın Dernekler Federasyonu olarak yeni yönetimi oluşturduktan sonra bu dönemde yapmayı planladıkları çalışmalara ilişkin daha verimli olabilmek için alt çalışma komisyonları oluşturduklarını söyledi.  Federasyonuna öncelikli bir yer açmayı planladıklarını anlatan Avcı, "İstanbul'da herkesin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği bir noktada, Kısıklı Mahallesi'nde, bir yer kiraladık. Merkezimizde Bartın'ın tanıtılması ve hemşerilerimizin rahatlıkla bir araya gelmesi için güzel bir yer olacak. Şimdiden BARFED için gerekli düzenlemeleri yapmaya başladık. En yakın zamanda hemşerilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Toplantıda İcra Kurulu Üyeleri Mehmet Yılmaz, Emrah Güney, Ersin Bozkurt, Raci Özdemir, Orhan Eren ve Ekrem Arslan da hazır bulundu. 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam