DENİZ KIRAL’A ÖDÜL

10 yıldır futbolun içinde

DENİZ KIRAL’A ÖDÜL Spor

 

Haber Merkezi

Yaklaşık 10 yıl önce  kurulan  Yeni Bartınspor, uzun yıllar altyapıda faaliyet gösterdi. 10 yıl önce açılan futbol okulundan yetişen bir çok oyuncu profesyonel takımların altyapısına transfer oldu. Yeni Bartınspor Kulüp Başkanı deniz Kıral ilin futboluna verdiği hizmet ve katkılarından dolayı ASKF gecesinde plaket takdim edildi.

Amatör Spor Kulüpleri 5.Dayanışma gecesinde Bartın’ın amatör kulüpleri ve futbol taban birlikleri ile bir araya geldi. Amatör Spor Kulüpleri Dayanışma gecesine başta Milletvekili Yılmaz Tunç olmak üzere, Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin,Ticaret ve Sanayi Başkanı Halil Balık, Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut  ve futbol taban birliklerine plaket verildiği gecede kulüp başkanları unutulmadı.  Yaklaşık 10 yıl önce kurulan Yeni Bartınspor ilimiz futboluna katkı sağladı. Geceye katılan yeni Bartınspor Kulüp başkanı Deniz Kıral’a spora verdiği katkılardan dolayı plaket verildi. Deniz Kıral’a plaketini  ASKF Genel Başkan Yardımcısı İslam Çil takdim etti.

10 YILDIR FUTBOLA KATKI SAĞLIYOR

Yaklaşık 10 yıl önce faaliyetlerine başlayan Yeni Bartınspor kısa sürede ilin futbolunun gelişmesi yönünde öncülük etti. Deniz Kıral yönetiminde açılan futbol okulunu uzun yıllar küçük yaştaki oyunculara eğitim verdi. Kısa sürede ülke futboluna oyuncu sunmayı başaran yeni Bartınspor, Bartın’da  alt kategorilerde düzenlenen bir çok ligde mücadele etti.Yeni Bartınspor’da  bir yandan  hocalık görevi yapan kulüp başkanı deniz Kıral  2009 yılında Bartınspor’dan gelen transfer teklifini kabul etti. Bartınspor’da yaklaşık üç yıl teknik direktörlük yapan Deniz Kıral, o dönem kulüp faaliyetlerine ara verdi. İki yıl önce yeniden faaliyetlerine başlayan Yeni Bartısnpor alt kategorilere katıldı. Geçtiğimiz aylarda açılan Fenerbahçe Futbol Okulunda eğitim veren genç teknik adam Deniz Kıral bir yandan da ülke futboluna Bartın’dan oyuncu sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam