ÖZEL İDARE’DEN 15 TEMMUZ PROGRAMI

Dursun: “Allah milletimize bir daha bu tür bir olay yaşatmasın”

ÖZEL İDARE’DEN 15 TEMMUZ PROGRAMI Güncel

 

Haber Merkezi

İl Özel İdaresi 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir program düzenledi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, programda yaptığı konuşmada “15 Temmuz hain darbe girişimini yapmaya çalışanlar kaybetti, Türkiye kazandı” derken İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun da “Allah milletimize bir daha bu tür bir olay yaşatmasın” ifadesinde bulundu.

İl Özel İdaresi 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir program düzenledi. Özel İdare’de gerçekleştirilen programa İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdaresi Sekreteri İbrahim Kayış, Meclis Üyeleri ve Özel İdare çalışanları katıldı.  İçişleri Bakanlığı’nca hazırlanan 15 Temmuz filminin izlendiği programda yaptığı konuşmada İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış “15 Temmuz hain darbe girişimini yapmaya çalışanlar kaybetti, Türkiye kazandı. Bizim tarafımız belli, her zaman devletimizin yanındayız. Özel İdare olarak 15 Temmuz 2017 Cumartesi günü 20.00’da yapılacak olan 15 Temmuz Milli Birlik yürüyüşüne çoluk çocuk ailenizle birlikte gelmenizi istiyorum. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet ve gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

DURSUN: “ALLAH MİLLETİMİZE BİR DAHA BU TÜR BİR OLAY YAŞATMASIN”

İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun ise “15 Temmuz işgal ve hain darbe girişiminin 1. Yıl dönümünde o karanlık gecenin şehitlerini anma etkinliği kapsamında tüm şehitlerimizi bir kez daha Allahtan rahmet ve minnetle anıyor, tüm gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah milletimize bir daha bu tür bir olay yaşatmasın. Özel İdare olarak yarın akşamki Milli Yürüyüş programında yerimizi almalıyız” şeklinde konuştu.

ÇETİN: “ÜLKEMİZ İNŞALLAH BİR DAHA BU TÜR DURUMLARLA KARŞI KARŞIYA GELMESİN”

İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Çetin ise  yaptığı konuşmada 15 Temmuz hain darbe girişiminin püskürtülerek ülkemizin birlik ve beraberliğinin tekrar sağlandığını belirterek konu ile ilgili olarak personele anıları ve gelecekteki düşüncelerini aktararak yönlendirmelerde bulundu. Çetin, ülkemizin inşallah bir daha bu tür durumlarla karşı karşıya gelmemesini ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet ve gazilerimize acil şifalar diledi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam