BARTINSPOR A TAKIM SEÇMELERİ BAŞLIYOR

- Seçmeler Boğaz Tesislerinde

BARTINSPOR A TAKIM SEÇMELERİ BAŞLIYOR Spor

 

Haber Merkezi

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcimiz Bartınspor, 2017 – 2018 sezonu için futbolcu seçecek. Yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kuran Bartınspor, 22-25 Temmuz tarihleri arasında A takım seçmeleri yapacak.

Transferde çok güçlü bir kadro kuran temsilcimiz, yeni sezon hazırlıklarına 25 temmuz tarihinde başlayacak. Takımın başına deneyimli teknik adam Hasan Basri Kara’yı getiren Bartınspor, şu ana kadar 20 oyuncuyu kadrosuna kattı. Kırmızı-Siyahlı ekip, bir yandan yeni sezona hazırlık programını netleştirmeye çalışırken, bir yandan da genç oyuncuları 4 gün boyunca Boğaz Tesislerinde denemeye alacak. Bir çok şehirden gelmesi beklenen oyuncuların yanı sıra ilimiz kulüplerinde forma giyen genç oyuncularda seçmeye katılacak. Bartınspor seçmelerle ilgili  resmi internet sitesinden duyuruda bulundu. Resmi Siteden şu duyuruda bulunuldu:

“Bartınspor A Takımı seçmeleri, 22-25 Temmuz tarihleri arasında Boğaz Tesisleri’nde yapılacak. Teknik Direktör Hasan Basri Kara ve yardımcı hocalar gözetiminde yapılacak olan seçmelerde yetenekli olan futbolculara Bartınspor forması giyme şansı doğacak. 4 gün boyunca sürecek olan seçmelere 17 yaş ve üzeri sporcular katılabilecek. Konuyla ilgili Bartınspor Kulübü Başkanlığından yapılan açıklamada; “22-25 tarihleri arasında Bartınspor Boğaz Tesislerinde seçmeler yapılacaktır. Katılmak isteyen 17 yaş ve üzeri sporcuların aşağıdaki irtibat numarasına müracaat etmeleri rica olunur. İrtibat Numaraları Kulüp Tel No:  0 378 227 20 80. GSM TEL NO :  0 539 633 30 71. GSM TEL NO:  0 551 586 30 60.”

BULUT:  “UYGUN OLAN SPORCULARI TAKIMIZA İLAVE EDECEĞİZ”

Seçmelerin verimli geçeceğine inandığını belirten Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, iyi bir kadro kurmaya çalıştıklarını ifade etti. 3. lige çıkmak için her şeyi yapacaklarını söyleyen Bulut, “Bartınspor 2017-2018 sezonunda BAL’da mücadele edecek. Başarılı bir takım oluşturmak amacıyla yeni sezon için çalışmalara devam ediyoruz. Takımımıza genç oyuncular kazandıracağız. Genç futbolculara katkı sağlayarak imkanlar yaratacağız. Bu sebeple gençlerimizi takımımıza dahil etmek ve spora kazandırmak amacıyla A Takım seçmeleri gerçekleştiriyoruz Seçmelerde bize uygun olan sporcuları takımıza ilave edeceğiz” dedi. 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam