Bir kez daha şiddetle lanetliyorum

Bir kez daha şiddetle lanetliyorum İLKER CAMCI'NIN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Bir kez daha şiddetle lanetliyorum Güncel

Muhammet Civan

AK Partili Bartın Belediye Meclis Üyesi İlker Camcı 15 temmuz şehitleri anma, demokrasi ve milli birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında Camcı, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Gazi Meclisimize, Hükümetimize, devletimizin tüm makamlarına karşı yapılan ihanet ve işgal girişiminin yıldönümünde  bu  hain darbe teşebbüsünü bir kez daha şiddetle lanetliyorum" dedi.


Geçtiğimiz yıl bugün 15 Temmuz gecesi, Türk Silahlı Kuvvetleri içinde oluşan terörist bir çete tarafından Yüce Milletimize, milli irademize, demokrasimize, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Gazi Meclisimize, Hükümetimize, devletimizin tüm makamlarına karşı yapılan ihanet ve işgal girişiminin yıldönümünde  bu  hain darbe teşebbüsünü bir kez daha şiddetle lanetliyorum.
Vatandaşlarımızın üzerine kurşun yağdıran, milli egemenliğimizin sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclis'ini bombalayan bu vatan hainlerinin tüm çabaları, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın dik duruşu sayesinde Kahraman ve Asil Milletimiz tarafından, Türk Silahlı Kuvvetlerinin onurlu mensupları ve Emniyet Teşkilatımızla beraber bertaraf edilmiştir.
Asil Milletimiz; şanlı tarihinde, Malazgirt'te, Çanakkale'de, Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi 15 Temmuz gecesinde de  ulvi duruşuyla demokrasiye ve özgürlüğe olan bağlılığını tüm dünyaya örnek olacak            şekilde bir kez daha göstermiştir.
Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü anıyor, Milli İrademize sahip çıkarken, canlarını gözünü kırpmadan feda eden ve bu uğurda şehit olan 249 vatandaşımıza ve tüm şehitlerimize Allah'tan  rahmet ve mağfiret, geride kalan yakınlarına sabır, gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyor, tüm hemşehrilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Nevin ÖZBAKAN

Nevin ÖZBAKAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam