2017 PLAJ FUTBOLU TURNUVASI DÜZENLENİYOR

Kayıtlar başladı

2017 PLAJ FUTBOLU TURNUVASI DÜZENLENİYOR Spor

 

Haber Merkezi

İnkum Plaj Futbol turnuvasının bu yıl 17’incisi düzenlenecek. Bartın Belediyesi Başkanlığı ile Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen 17. Belediye Başkanlığı Plaj Futbol Turnuvası Kupa 2017 kayıtları başladı.

Bartın Belediye Başkanlığı ile Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl organize edilen  İnkumu Plaj Futbol Turnuvasının 17’inci Belediye Başkanlığı İnkum Plaj Futbol Turnuvası Kupa 2017 kayıtları başladı. Bartın Belediye Başkanlığı ile Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen ve bu yıl 17.si gerçekleştirilecek olan Belediye Başkanlığı İnkum Plaj Futbol Turnuvası Kupa 2017 için başvuruları  başladı.

Plaj futbolu bu sene  10-12 Yaş  Grubu Minikler ,  13-17  Yaş Grubu Yıldızlar , ve 18 Yaş ve  Üstü Büyükler olmak  üzere 3 kategoride düzenlenecek. Turnuvaya katılmak isteyen sporsever, 28 Temmuz  Ağustos 2017 Cuma günü kadar Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na (Kaptan Bilardo) ve Okulak Mahallesi Muhtarlığına başvurmaları gerekiyor. Maçlar turnuva boyunca her akşam saat:19:00 ya da 20:00’de başlayacak. Gece boyunca plajda çeşitli etkinlikler de yer alması planlanıyor.  Bartın Belediyesi ile Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun düzenlediği 17’inci Belediye Başkanlığı İnkum Plaj Futbol Turnuvası karşılaşmaları, bu yıl da İnkum sahillerinde renkli görüntülere sahne olacak.Plaj futbolu tutkunlarının bütün bir yıl boyunca iple çektiği futbol şöleni, beldeye renklilik katarak turizme de canlılık getirecek. Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel (ASKF) Başkanı Turgut Altınçubuk, tüm Bartın halkını ve futbolseverleri, İnkum tatil beldesinde muhteşem güzellikteki sahilde plaj futbolu müsabakalarını izlemeye davet etti. Altınçubuk ayrıca turnuvada mücadele edecek takımların  28 Temmuz 2017 (Cuma) tarihine kadar Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na ( Kaptan Bilardo) başvurmalarını istedi. Turnuvaya katılmak isteyen sporsever, kayıtlarını 28 Temmuz 2017 (Cuma) tarihine kadar Bartın Amatör Spor  Kulüpleri Federasyonu'na yaptırabilecekler.

3 KATEGORİDE DÜZENLENECEK

Minikler: 10-12 Yaş Grubu

Yıldızlar: 13-17 Yaş gurubu

Büyükler: 18 yaş ve üstü

Başvuru Adresi: ASKF 0532 237 86 01

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam