HALUK LEVENT BARIŞ AKARSU İÇİN SAHNEYE ÇIKTI

Büyük vefa

HALUK LEVENT BARIŞ AKARSU İÇİN SAHNEYE ÇIKTI Güncel

 

Haber merkezi

Ünlü Sanatçı Haluk Levent’ten Barış Akarsu için büyük vefa. Levent, Akarsu’unun vefatının 10. Yılında Amasra’da sahneye çıktı. Akarsu için ücretsiz konser veren Levent, kendisine ve Barış Akarsu’ya ait seslendirdiği şarkılarla herkesi coşturdu.

4 Temmuz 2007'de Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu, ölümünün 10'uncu yıldönümünde Amasra İlçesi'nde düzenlenen konserle anıldı. Ünlü Sanatçı Haluk Levent, Barış Akarsu için büyük vefa örneği göstererek  sahneye ücretsiz çıktı. kendisine ve Barış Akarsu’ya ait seslendirdiği şarkılarla herkesi coşturan Levent, Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu ile babası Selahattin Akarsu'yu da sahneye çıkartarak, acılarını paylaştı.

LEVENT’TEN AKARSU İÇİN SERZENİŞ

Amasra'nın Barış Akarsu sayesinde tanındığını ifade eden Haluk Levent,  "Barış Akarsu anma etkinlikleri her yıl yapılması gerekir. Bu yıl Twitter'den yaptığım serzeniş nedeniyle burada konser vermeye karar verdim. Ve hiçbir ücret almadan Barışımız için buradayım" derken  konser sırasında ise  Barış Akarsu'nun kullandığı motosiklet sahnenin önünde hazır bulundu.

TWİTTER'DEN DUYURDU

Bütçe olmadığı için konserin yapılmayacağını duyan Haluk Levent, Twitter'den yaptığı paylaşımda “Dedik ki "Barış Akarsu Festivali neden iptal edildi?" Dediler "Belediyenin bütçesi yok!" Dedik ki "Para isteyen yok geliyoruz" Ve sahnedeyiz” ifadelerinde bulundu.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam