ASKF’DEN 5.DAYANIŞMA GECESİ

Siyaset, ticaret, spor camiası bir arada

ASKF’DEN 5.DAYANIŞMA GECESİ Spor

 

Haber Merkezi

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  5.Dayanışma gecesi düzenledi. Gecede toplam 25 kulüp başkanı ve yöneticisine plaket verildi. Geceye AK Parti Bartın Milletvekili,  Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, futbol taban birlikleri , spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile çok sayıda sporsever yer aldı.

 Amatör Spor Kulüpleri 5.Dayanışma gecesinde Bartın’ın amatör kulüpleri ve futbol taban birlikleri ile bir araya geldi. Amatör Spor Kulüpleri Dayanışma gecesine AK Parti Bartın Milletvekili, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, futbol taban birlikleri, spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile çok sayıda sporsever katıldı. Gecede Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Turgut Altınçubuk, Yılmaz Tunç,  Cemal Akın, Hüseyin Taner Çetin, Mehmet Bulut, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Futbol İl Temsilci Esat Günaydın, Bartın İl Futbol Hakem Kurulu Başkanı Faik Kapsız, TFFHGD Başkanı Bayram Aydın,  İl Dernekler Müdürü Ekrem Ali Altundaş, ASKF Genel Başkan Yardımcıları İslam Çil, İhsan Akkaya, Bartınspor Kulüp Müdürü Şennur Berber, Saha Komiseri Mehmet Hilmi Konyalı’ya teşekkür ederek plaket takdim etti.  Gecede ayrıca kulüplere  malzeme dağıtımı yapıldı.

ALTINÇUBUK: “BİZ BİR AİLEYİZ”

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Turgut Altınçubuk gecede yaptığı konuşmada “Biz bir aileyiz. Böyle bir gecede spor camiası birlikte olması birlik ve beraberliğimizin bir göstergesidir. Geceye katıldığınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

TUNÇ: “BARTIN’IMIZA YENİ TESİSLER AÇACAĞIZ”

Gençlere spor yaptırmanın çok önemli bir kazanç olduğunu vurgulayan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise “Daha önce olduğu gibi bundan sonra da spora yaptığımız yatırımlara devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde de Bartın’ımıza yeni tesisler açacağız. Bartın’da toprak saha kalmadı. Bartın Ömertepesi dahil, ilçe ve beldelerdeki toprak sahalarımızı sentetik çim yaparak kulüplerimizi toprak sahalardan kurtardık. Kulüplerimiz daha sağlıklı ortamda spor yapabilme imkanına kavuştu. Bartın’da altyapılara önem verildiği taktirde Bartınspor’da bundan faydalanacaktır” dedi

“DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Sporun Bartın’daki gelişiminden söz eden Tunç, “Göreve geldiğimizden bu yana Bartın’da sporun gelişimi için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Amatör Spor Kulüplerine desteğimiz devam edecek. Bartın’da futbolun gelişmesi için önce altyapılarımızı daha iyi hale getirmemiz gerek” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam