LADİK BELEDİYESPOR’DA AYVAZ DÖNEMİ

İmzalar atıldı

LADİK BELEDİYESPOR’DA AYVAZ DÖNEMİ Spor

 

Haber Merkezi

Bölgesel Amatör Lig’de yoluna devam eden  Ladik Belediyespor, son olarak Bartınspor’u çalıştıran Muammer Ayvaz’la sözleşme imzaladı. Ayvaz ile anlaşan Ladik Belediyespor transferde de önemli oyuncuları kadrosuna kattı.

2017-2018 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan  Ladik Belediyespor’da Sinan Ünal’dan boşalan teknik sorumluluk görevine son olarak Bartınspor’u çalıştıran ve final oynatan Teknik sorumlu Muammer Ayvaz’la sözleşme imzaladı. Deneyimli teknik adam Muammer Ayvaz ile sözleşme imzalayan BAL Ligi ekiplerinden Ladik Belediyespor transfer de ise önemli oyuncuları kadrosuna katmayı başardı. Ladik Belediyespor transfer de ses getirecek bir kadro kurması taraftarları da sevindirdi. İlçenin tek takımı olan Ladik Belediyespor’da deneyimli teknik adamı Ayvaz ile çıta daha da yukarı çıktı. 2 yıl önce kısıtlı bir bütçe ve mütevazi bir takım ile Bartınspor’u ligin sonuna kadar şampiyonluk potası içerisinde tutan başarılı hoca yeni sezonda Ladik Belediyespor’u 3.Lige taşımak istiyor.

AYVAZ’DAN  MESAJ

Son olarak Bantınspor’da çalışan ve burada da başarılı olan Muammer Ayvaz Ladik Belediyespor’un tesisleriyle örnek bir kulüp olduğunu hatırlatarak “Öncelikle Ladik Belediye Başkanı Sayın Selim Özbalcı’ya teşekkür etmek istiyorum. Bize güven duyanları mutlu etmek ve burada iz bırakmak istiyoruz. Harika tesislerde şampiyon olacak bir kadro kuruyoruz” dedi.

BAŞARIYI YAKALAMAK İSTİYOR

BAL Ligi takımlarından Ladik Belediyespor geçen sene 4.grup’ta ligi 8.sırada bitirmişti. Yeni sezonda BAL’da iddialı olmak isteyen Ladik Belediyespor öncelikle takımın başına Muammer Ayvaz’ı getirdi. Muammer Ayvaz 1962 Trabzon doğumlu. İki yıl önce BAL Ligi 11.Grup’ta Bartınspor’u çalıştırdı ve ligde başarıdan başarıya koşturdu. Ladik Belediye Spor Şuana Kadar Toplamda 14 Dış Transfer Yaptı , Bu Transferler Şunlar :

Muhammet Topal : Zağnos Spordan Geldi , Orta Saha

Osman Uğurlu : Ceyhan Spordan Geldi , Orta Saha

Hakan Çakın : Faroz Yalı Spordan Geldi , Orta Saha

Turan Polat : Sarayönü Spordan Geldi , Defans

Burak Kirtiş : Sarayönü Spordan Geldi , Defans

Abdurrahman Dağ : Bartın Spordan Geldi , Defans

Mesut Yılmaz : Faroz Yalı Spordan Geldi , Forvet

Coşkun Arslan : Çarşıbaşı Takımından Geldi , Orta Saha

Mesut Bekar : Demirten Yeşilköy Spor , Orta Saha

Oğuzhan Şentürk : Hekimoğlu Doğan Spor , Defans

Volkan Aktaş : Erdoğdu Spor , Orta Saha

Uluhan Arsalan : Ceyhan Spordan Geldi , Kaleci

Osman Semih İskender : Of Gürpınar Spor , Orta Saha

Emincan Sulubey : Telekom Spordan Geldi , Orta Saha

Asım Atnanlıoğlu : Kaleci

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam