AK PARTİLİ KADINLARDAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET

Fahri üye oldular

AK PARTİLİ KADINLARDAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET Güncel

Haber Merkezi

AK Parti Bartın Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek  derneğe fahri üye de oldu.

AK Parti Bartın Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Ekrem Altunok’la bir araya gelen Başkan Kurtkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarette derneğe fahri üye de oldu.  Türk milletinin her zaman şehidine ve gazisine sahip çıkan, onlara hiçbir zaman duasını ve hizmetini eksik etmeyen bir millet olduğunu ifade eden Kurtkaya, “Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizi 15 Temmuz 'un yaklaştığı şu günlerde daha iyi anlıyoruz. Biz her zaman şehidine ve gazisine sahip çıkan, onlara hiçbir zaman duasını ve hizmetini eksik etmeyen bir milletiz. Ülkemiz üzerine oynanan son zamanlarda da bariz bir şekilde görünen, taşeron örgütlerin ülkemiz de huzursuzluk çıkarmak için yarıştığı 15 Temmuz gibi hainlerin, hainliğin, kahpeliğin zirveye çıktığı bir anda gördük ki sadece asker, polis değil hepimiz vatanımız, milletimiz, bayrağımız ve devletimiz için şehit olabiliriz, gazi olabiliriz. Bunun içindir ki böyle kutsal ulvi görev yapan sivil toplum kuruluşlarıyla sahip çıkmalıyız. Destek olmalıyız. Bizde Ak Parti Kadın Kolları teşkilatı olarak üyelerimiz ile birlikte derneğimize fahri üye olarak destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekrem Altınok ise “Şehit ailelerimize ve gazilerimize vatandaşlarımızın daha çok daha duyarlı olup destek olmasını canı gönülden arzu ediyoruz” ifadelerinde bulunarak Yasemin Dora Kurtkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerine destekleri için teşekkür etti.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam