DAİRE MÜDÜRLERİNDEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Dirim’den “Yanınızdayız” mektubu

DAİRE MÜDÜRLERİNDEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET Güncel

 

Haber Merkezi

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ekrem Öztekneci, Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Adan Arslan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler, Bartın’daki şehit ailelerini ziyaret etti.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ekrem Öztekneci, Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Adan Arslan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler, Bartın’daki şehit ailelerini ziyaret etti. Şehit aileleriyle sohbet eden daire müdürleri aynı zamanda Bartın Valisi Nusret Dirim’in şehit ailelerinin her zaman yanında olduğuna dair yazdığı mektubu da ailelere iletti. Şehit yakınlar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek daire müdürlerine ziyaretleri için teşekkür etti.

İŞTE VALİ DİRİM’İN MEHTUBU!

Daire müdürlerinin şehit ailelerine ulaştırdığı Vali Dirim’in mektubunda ise şu ifadeler yer alıyor.

“Bizim inancımızda şehitlik en üstün mertebedir. Şehitler Yüce Allah’ın ve Peygamberimizin övgüsüne mazhar olmuşlar, cennetle müjdelenmişlerdir.  Allah hepimize sabır ve dayanma gücü versin ve bir daha böyle acılar yaşatmasın. Sizler vatanımız ve mukaddes değerlerimiz için canını çekinmeden feda eden şehitlerimizin  bizlere emaneti, bu ülkenin bu vatanın en onurlu insanlarısınız. Kahraman şehitlerimizin ailesi olmaktan dolayı daima gurur duymalısınız. Siz kıymetli şehit ailelerimize minnet ve şükranlarımı ifade ederken yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Ailelerinizle sağlıklı, huzurlu günler diliyor, aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum.”

 

 

 

 

       

 

 

\\SI074001NET01\users\sdikmen2\Masaüstü\b\EKREM BEY\şehit aileler\IMG-20170704-WA0009.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam